Обновено
MSI Создателот 15 Создателот 15 A11UH-631 15.6 Лаптоп - 4K UHD - 3840 x 2160 - Intel Core i7 11 Генералот i7-11800H Octa-core (8 Core) 2.40 GHz - 16 GB RAM меморија - 1 ТБ SSD - Црна

MSI Создателот 15 Создателот 15 A11UH-631 15.6 Лаптоп - 4K UHD - 3840 x 2160 - Intel Core i7 11 Генералот i7-11800H

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4079.76

15.6" UHD (3840x2160), OLED, VESA Display HDR™ 500 Вистински Црна Уверение,100% DCI-P3. Nvidia Geforce RX3080. Тенок и лесен Дизајн за максимална преносливост.Отклучување на вашата креативност и да се создаде неверојатни моменти.Создателот 15 доаѓа со најновата 11 Генерал. Intel® Core™ i7 процесор и до NVIDIA® Ge Force RTX™ 3080 Лаптоп графичкиот процесор 8 GB GDDR6 да ви донесе високи перформанси на најсложените задача.Со најголемите 99.9 Whr капацитетот на батеријата и лесен дизајн, донесе вашиот студио насекаде.Од графички дизајнери, фотографи, и филмаџии, да композитори и веб дизајнери, Создателот 15 е вашата креативна алатка да се донесе вашиот вештина за живот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

Сечење Дијаметар : 35mm / 1.4"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамантски Честички

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Нашите уникатни дизајни ви помогне да ја покажат својата гордост на светот в

1 Главно се користи за компресори за воздух, дизел мотори, бензински мотори, вода, пумпи 2 Се користи како

Висок квалитет на врската род собранието.Погоден за SK280 SK218 SK580 SK840 SK560 плетење машина.Професионална изра

Придружните прирачник покажува секоја инсталација чекор во форма на текст и графика да ви помогне брзо

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

РедеаFree Совршен Гранит карактеристики 100% редеаслободен сјај што носи пенливи чистење на вашиот countertops,

√ Направени од високо квалитетен материјал, уникатно и удобно тактилни впечаток.Наплатата ќе се запре

Пакетот Висина на Производот е 74.422 сантиметри.Пакетот Должина на Производот е 14.732 сантиметри.Пакетот Ш

Addi Кликнете.plugandповрзана меѓусебно сетови 3 златно обоените канапи 60 / 80 / 100cm и конекторот 10 совети од 3,5 д

База материјал : цикличен oligosaccharides се состои од седум (βcyclodextrin) или осум (γcyclodextrin) гликоза единици врзани

[Напон прилагодливи] : излезниот напон може да се прилагоди рачно.На прилагодливи излезниот напон е толк

Вистински Spicer Компоненти.Произведен да OE Спецификации.AL65089 1550 / 1750 / 1850 / 1850 N UTILTY ТРАКТОР ЕВРОПСКАТА ИЗДАН

6.5" 720 x 1600 (HD+) PLS TFT LCD БесконечностV Екранот, 5000m Ah Батеријата, Отпечаток (странамонтирани) 64 GB ROM, 4 GB RAM, Media Tek

Солидна печати печат универзална лист за Frangipani Plumeria.Добар квалитет чисто силиконски,не деформација.Мув

Задните Control Panel : Зелена Ладење, Црвена Греење, Едно Копче Switch.Дома Автомобил Двојна намена 12v / 110v Моќ Кон

Широко се користи во мерењето на различни типа на обработка.Внатрешен дијаметар, надворешен дијаметар

Направени на рафинирани челик материјал, многу силни и издржливи, мазна површина, не е лесно да ' рѓа, вис

Автомобилот USB полначот има влезен напон од 1224 V и може да биде инсталирана на сите 1224 V камиони.Нема потр

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

[Компатибилен со i Phone 13 ] Овој GVIEWIN мермер случај е САМО КОМПАТИБИЛНИ со i Phone 13 6.1" 5 G (2021 порака) [Прилично &

Практичен Подарок Forboys,Девојки,Пријатели,Мајка,Татко,Неа Или Него.Можете Исто Така Да Го Отстраните Рам

Екстра дебели зафат се справува со палецот запира, се обезбедува заштита и до 1000 volts.Висока потпора заед

Scroll