Обновено
Дома Брилијантен Шарени Tablecloth Faux Лен Табела Покритие за Кујна Dinning Затворен Отворено Табела Декорација Вклучена Пикник Декоративни Tabletop(52 x 102 Инчен, Светлина Лен)

Дома Брилијантен Шарени Tablecloth Faux Лен Табела Покритие за Кујна Dinning Затворен Отворено Табела Декорација

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 743.76

Cotton_linen Полиестер.Увезени.Подготвени Направи : Пакет содржи 1 парче на маса крпа : мерки ширина 52" x должина 102" (132cm x 259cm).Поради рака се прилагоди и за шиење, 0.5"-1" отстапување е дозволено.Материјал : Дома Брилијантен табела облека се направени од 100% премија полиестер, но Изгледа само како луксузен лен tablecloth.Овој материјал е дизајниран да издржи повторна употреба и честото перење.Ве молиме железо по перење.Разноврсна : Дома Брилијантен табела поклопецот е погоден за бафет вечери, трпезариска маса, кафе на маса, забава, роденден, кафулиња, банкет, пикник, СКАРА, кампување, скара, внатрешна, надворешна и секојдневна употреба.Убаво Заштита : Дом Брилијантен tabletop опфаќа лесно да се заштити вашиот маси и мебел од гребнатини, дамките и сончевите зраци.Лесно Нега : Машина мие со ладна вода, да се исуши.хлор.Навремено слободни по пеглање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Премиум Квалитет】Оваа tablecloth е направен од премиум памук, лен,потрајни, ви дава пријатно чувство и има

Мазна : Ова tablecloth е направен од висококвалитет и исклучително мека и мазна материјали, и е удобно на допи

Ве молиме имајте во предвид дека tablecloth големина обично е поголема од масата големина 【совршен дома дек

☑️МЕРЕЊА : Ова се истуридоказ tablecloth е достапен во 4 големини (дијаметар) [ 60", 70", 90", 108" ].Ве молиме мерка ва

Боја : Мулти со Стаклокако заврши.Табела Магија табела опфаќа се направени од цврст винил со синтетичка

Божиќ Одмор Винил Фланелен Боксери Назад Лесно Се Грижи Tablecloth.Увезени.Newbridge Црвено Вителот Снешко Печат

100% Памук.Увезени.МЕСТА за 4 ЛУЃЕ Види tablecloth големина на табелата во слики да одлучи за големината е потр

ПОТРЕБАТА ЗА ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ : ноќ на Вештерките затворен оркестарот го поставите се неопходност за

И, исто така, спречува храната од испаѓање и директно tarnishing табелата.Практична Функција : да се Даде на в

Боја : Како на сликите покажуваат.Големина : 33cm x 178cm,33cm x 229cm, 36cm x 183cm, 41cm x 183cm, 46cm x 183cm.Пакет : 141183g.Големина : м

Ткаенината е кожатаfriendly и удобен, силни и издржливи.На конците за шиење се уредни и уреден, убав, и издрж

100% Полиестер, машина перат, железо, во состојба.Дамка & навремено отпорни,.Едно парче дизајн со свиткани

Лен,памук.Погоден за вашата трпезариска маса, кујна, кафе на маса, кафе на маса, партии, банкети, отворено

Tablecloth за правоаголник tabel : 54x109in.Висок квалитет на памук, лен fabric Tablecloth, екоfrindely, навремено слободни и дам

Дамка Отпорни Акрилик Обложени Премиум Ткаенина 100% Мека Силна Трајни Акрилик Обложени Памучна Ткаенин

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНИ : Оваа табела се покријат е направен од висок квалитет на памук, лен, Добро тр

Поради рака капчиња,големината имаат малку случајна грешка.Не кајгана.Памук и лен tablecloth може да се мија

✿Tablecloth Простор Ефект : на Нашата Маса Корица Има Деликатна И Рамни Визуелен Ефект,Може да го Зголеми Чув

Материјал : Направен од висок квалитет на полиестер ткаенини, супер меки и издржливи.Measurents:Оваа табела

Scroll