Обновено
Трансформатор Одбор, Walfront Висок Напон Зголеми Конвертор Инверторот Одбор Висока Фреквенција Плоштадот Waveth DC 12V

Трансформатор Одбор, Walfront Висок Напон Зголеми Конвертор Инверторот Одбор Висока Фреквенција Плоштадот Waveth

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 496.56

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : -Лесен за употреба, инвертер одбор може да биде безбедно и заштеда на енергија и работата е едноставна.Се КОРИСТИ за ДА : -се Користи како чиста синусна waveth, изменета синус waveth, силициум машина, силициум машина четири‑ниво пулсот инверторот коло.ПОГОДЕН ЗА : -Погодни за DIY производство, одржување и замена на производителот контрола кабинет производи, итн.ПРАКТИЧНА ADOPTABILITY : -Донесува висока фреквенција плоштадот waveth, трансформатор модул е со практична adoptability.СТРОГО ПРАВИЛО : -Жици лесно во практичниот живот, инвертер одбор има право со високи перформанси според строго правило.Спецификација : Предмет Тип : Трансформатор одбор Влез : DC 12 V Излез : AC220 V 380 V и AC18 V статична Струја : 0.35 На Излез Waveth : Висока фреквенција плоштадот waveth Пакет Листа : 1 x Трансформатор Одбор Функција : 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】-Лесен за употреба, инвертер одбор може да биде безбедно и заштеда на енергија и работата е едноставна 【КОРИСТИ за ДА се】-се Користи како чиста синусна waveth, изменета синус waveth, силициум машина, силициум машина четири‑ниво пулсот инверторот коло 【ПОГОДЕН ЗА】-Погоден за DIY производство, одржување и замена на производителот контрола кабинет производи, итн 【ПРАКТИЧНИ ADOPTABILITY】-Донесува висока фреквенција плоштадот waveth, трансформатор модул е со практична adoptability 【СТРОГО ПРАВИЛО】-Жици лесно во практичниот живот, инвертер одбор има право со високи перформанси според строго правило.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Dual Влезен Напон : AC 110 V / 220 V240 V.Широк напон на внесување автоматски прилагодени да SMPS Модел (24 V 1А5 A, 24 W120 W).

Билансот одбор е погодна за liion батерија пакет BMS КОЈ без рамнотежа функција,па како да воедначување на н

, и широк опсег на употреба.Specifications Input : 110 V / 220 VAC / 47 ~ 63 Hz Starting импулс струја : 20 [email protected] VAC (ладно започнете)Изле

00 V Излез Тековната : 012.Во излез државата екранот област, тоа е погоден за вас да знаете дали излез работи

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Континуирано производство на полно оптоварување, излезниот напон и струја се континуирано прилагодлив

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

Влезен напон : 0.95 VDC.Излезен напон : 5 VDC.DIY мобилен напојување, треба само една батерија, тоа може да излез 5

Напонот на излез може да се 5 V или 12 V прилагодливи (default 5 V).Овој филтер ги намалува DCDC switcher снабдување бра

♥ Материјал : Електрични компоненти ♥ 5 Pcs LM338 T LM338 ДА220 IC Висока Тековната Прилагодливи Интегрираниот На

Полесно ќе почне на ридови.Многу модерни возила се користат електронски контролен и повеќе возила се сл

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката

Безбедни за Употреба : 100% водоотпорни и shockproof,влага доказ и антипрашина,се прегрее заштита,заштита од пр

Новиот USBC USB Тип C Кабел 5 V DC 5 VDC преку / од USB порт Моќ Полнење VTech RM5764 HD RM57642 HD RM5764 5" Smart WiFi 1080 P Пан VTech RM5864 HD RM

Моќ алатка серија : електрични пили, машина за дупчење,удирање машини,воздушниот компресор и др.Вентила

Ова ниво се користи за нормална ПЛЦ контролер.Ова ниво се користи за нормална контролорот или 5 V MCU;На вр

AC да DC моќност конверзија модул 1 N4007 мост rectifier филтер.AC влезен напон [6 V32 V] (capacitance 50 V470 UF).Излезен напон : 12

Seyas 65 W USB C полнач е компатибилен со повеќето популарни, брзо полнење протоколи, вклучувајќи КК 3.0 и PD 3.0 (PPS

На задебелена обвивка е силна и безбедна, и шупливи дизајн има одлична дисипација на топлина перформанс

Помалите разликата е поголема ефикасност ќе биде).Сега заштита напон е 10 V, тоа е да се каже, кога батериј

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Индустриски Бренд : DCMWX; Производ модел : MWX184021210 W ; Влезен напон : 24 V DC( Широк влезниот напон : 18 V40 V); Излезе

Постојат излез(НАДВОР), константен напон(CV), постојан струја(CC) индикатор светлото што го покажува во реа

Изолирани монтажа база, Висока сигурност со уникатен стакло passivation.еден фаза диоди мост rectifier ac до вашин

Scroll