Обновено
Kicker (2) 45L7R152 Автомобил Аудио L7R Плоштадот 15 Под 1800W Subwoofer L7R15 Пакет со Хармонија ХА-A1500.1 Засилувач & Amp Комплет

Kicker (2) 45L7R152 Автомобил Аудио L7R Плоштадот 15 Под 1800W Subwoofer L7R15 Пакет со Хармонија ХА-A1500.1

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1900.80

Kicker (2) 45 L7 R152 Автомобил Аудио L7 R Плоштадот 15" Под 1800 W Subwoofer L7 R15 Пакет со Хармонија ХА-A1500.1 Засилувач & Amp Комплет.Овој Пакет ги Вклучува Следните Ставки : 1 x Хармонија Аудио ХА-A1500.1 Стерео во Автомобил Класа D Amp Моно 3000 Вати Subwoofer Засилувач - 1 Ohm Стабилна - Вклучува Бас Remote2 x Kicker 45 L7 R152 Автомобил Аудио L7 R Плоштадот 15" Под 1800 W Двојна 2 Ohm Subwoofer L7 R151 x Хармонија Аудио ХА-AK0 Автомобил Стерео Заврши 1/0 Мерач 3000 W Amp Засилувач Инсталирате Комплет - Nickel Harmony Аудио ХА-A1500.1 Стерео во Автомобил Класа D Amp Моно 3000 Вати Subwoofer Засилувач - 1 Ohm Стабилна - Вклучува Бас Далечински : Спецификации : Моќ Ракување : 14.4 V @ 1 Ohm 1500 W RMS x 1 3000 W ВРВ x 114.4 V @ 2 Ohm 1200 W RMS x 12400 W ВРВ x 1 Frequency Одговор : 10 Hz-180 Hz Signal на Бучава Сооднос : 95d B, A-weighted Turn На : DC Offset или 12 V Remote Dimensions : 19-5/8" Ширина x 6-1/8" Ширина x 2" Height Features : Вклучува Далечински Бас Контрола Knob со Моќ Индикатор LEDIncludes ХА-ЛЕСНО Говорникот Жица за да РКА Адаптер за да се Поедностави процесот на Инсталација Kicker 45 L7 R152 Автомобил Аудио L7 R Плоштадот 15" Под 1800 W Двојна 2 Ohm Subwoofer L7 R15 : Спецификации : Woofer Големина - 15"Отпорност - Dual 2 Ohm Sensitivity - 88.5 d BPower Ракување - 900 W ФИРМИ 1800 W Peak Sealed Куќиште Минимум воздушен простор - 1.5 Кубни Foot Sealed Куќиште Максимална воздушен простор - 3 Кубни Foot Vented Куќиште Минимум воздушен простор - 3 Кубни Foot Vented Куќиште Максимална воздушен простор - 6 Кубни Foot Mounting Длабочина - 8-3/8"Монтажа Дупка со Дијаметар - 13-3/4" Хармонија Аудио ХА-AK0 Автомобил Стерео Заврши 1/0 Мерач 3000 W Amp Засилувач Инсталирате Комплет - Никел : .

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

[Напон прилагодливи] : излезниот напон може да се прилагоди рачно.На прилагодливи излезниот напон е толк

Практичен Подарок Forboys,Девојки,Пријатели,Мајка,Татко,Неа Или Него.Можете Исто Така Да Го Отстраните Рам

Широко се користи во мерењето на различни типа на обработка.Внатрешен дијаметар, надворешен дијаметар

Направени на рафинирани челик материјал, многу силни и издржливи, мазна површина, не е лесно да ' рѓа, вис

Истата платформа како и во Smartphonesпатент.Само стол за масажа линија која е истражуван, развиени и собрани

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.еластична затворање.Изм

【Висок Квалитет】Автомобил запалка приклучок за машки приклучок за DC конектор кабел е изработен од Бак

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

РедеаFree Совршен Гранит карактеристики 100% редеаслободен сјај што носи пенливи чистење на вашиот countertops,

Висок квалитет на врската род собранието.Погоден за SK280 SK218 SK580 SK840 SK560 плетење машина.Професионална изра

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Нашите уникатни дизајни ви помогне да ја покажат својата гордост на светот в

Боја : Црнобело Жица.Материјал : трајни мека супервлакна СТП и PP филм.Вкупна големина : околу 16*15*2cm.Тоа мо

База материјал : цикличен oligosaccharides се состои од седум (βcyclodextrin) или осум (γcyclodextrin) гликоза единици врзани

√ Направени од високо квалитетен материјал, уникатно и удобно тактилни впечаток.Наплатата ќе се запре

Солидна печати печат универзална лист за Frangipani Plumeria.Добар квалитет чисто силиконски,не деформација.Мув

Addi Кликнете.plugandповрзана меѓусебно сетови 3 златно обоените канапи 60 / 80 / 100cm и конекторот...

Scroll