Обновено
KANULAN Ѕид Полица Лебди Полица Постоечкиот Дрвени Полица за Складирање Организатор Единица Екранот Рек Ѕид-Монтирани Мулти-Полица Бања Оркестарот (Боја : Сина)

KANULAN Ѕид Полица Лебди Полица Постоечкиот Дрвени Полица за Складирање Организатор Единица Екранот Рек Ѕид-Монтирани

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 8001.60

★Модерен, стилски и минималистички заврши. ★Одлични Материјали : Избрани за својата казна квалитет, полица е направен од Е1 одделение МЕДИЈАПАН со висок сјај на висок квалитет на боја; мазна, еколошки површината е отпорна на абење и влага. ★Димензии : 80*15*25 см,Лесно да се соберат и фитинзи вклучени. ★МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Овој ѕид рек сет нуди извонреден допир на оригиналност и модерноста на вашиот ѕид; одговара за сите соби дури и за статистика; книги, Цд-а, Двд-а, ситните, чаши, фотографии, или растенијата може да бидат сместени тука. ★прекрасна мала Полици:Или мал bookshelfbut идеален за да додадете неколку истрели од бојата на еден обичен ѕид. ♥Современи материјали : дрво-базирани панел♥Дрво-базирани панел тип : честички одбор/меламнин одбор♥Големина на : 80*15*25 cm♥Применливи прилики : спална соба, студија, канцеларија, итн.Инсталацијата не е лесно, со сите потребни тела и фитинзи предвидени во кутија - совршени за дури и најпознатите нервен на DIY почетници!♥Лебдечки полици сигурно ќе го разубават вашиот дом и ќе работат како совршено декоративни акцент во место.Едноставен, но елегантен, овој сет е одлична опција за да ги просветлат било досадна ѕидот во собата.На различни големини на овие полици прават тоа можно за да се задржи објекти на различни тежини и димензии.♥Забелешка : Овој производ се продава само полици, не се вклучат и други украси.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овој кревет полица обезбедува лесен пристап до работи како што се мобилни телефони, Очила, Remotes,Нокти за

????МОДЕРНАТА РУСТИКАЛЕН ИЗГЛЕД Донесе солиден природната убавина на отворено во вашиот дом со 100% боров

Топ кошница карактеристики на дрво и метал и жица mesh границата за да им помогне одржите вашиот паричниц

★ Материјал : цврсто дрво (цврстата структура, убава, практични, добра товарот капацитет) ★ Боја : дрво б

Дише и удобно, еколошки.5 CM, седи длабочина : 48 CM, седи ширина : 49 CMColor : Црна, Зелена, Црвена, Темно сива, Свет

【Трајни】постоечкиот полиците се монтира на ѕид.【Мултифункционален】може да се стави вашиот накит, ко

ЛЕСНО да се ИНСТАЛИРА Едноставно виси со нокти или куки.Прилично&Pratical Комбинација на железо и дрво, уба

СПЕЦИФИКАЦИИ Материјал : Пластични Големина : 10*9.Едноставно се откажам или залепете го.Поради различни

Чување на решетката е направен од премиум дрво и железо материјали, цврсти и издржливи, може да се корис

Уникатен Дизајн : Нордиските стил, едноставен и трендовски.Најдобра Декорација : Совршен за истакнување

Нов и Изненаден Изгледа Јасно акрилик полица натпревари совршена големина, чува вашите омилени чевли н

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач

ВНИМАНИЕ!!!Со заштитни филмови : постојат заштитни филмови од и внатре и надвор, да ви помогне заштитат п

Големина : 120*20*68cm, ве молиме видете ја слика за детали.Материјал : железо + дрва.Направен од висок квалите

Сет од 2 рекултивираните тврдо полици; полица длабочина и дебелина може да се разликува малку.Направени

【ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА】ѕидот полица има бела,врежан,пирс,ѕидмонтирани и така натаму карактеристики 【СПА

Поништуваат.На мал простор пријателски shelving; Идеален за агол поставеност.Црна заврши и Универзален сти

Силна Оптоварување Beacapacity : Дебелината на Одборот е 1,5 см и Ширина на Полица е 15 См.Ви благодарам Многу за

Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Повеќенаменски Складирање

★Материјал : Висок квалитет на дрво, издржлив, лесен за чистење, лесно да се грижи, не е лесно да се скрши,

Тоа ќе ви донесе изненадувања и чувство на реализација! 【ЛЕСНО СОБРАНИЕТО】пакетот ги содржи сите дода

Радијална агол полица е простор за заштеда на енергија и добар изглед.Изработена од композитни дрво.Лес

★Избор на висококвалитетни метал ковано железо материјали, површината е мазна и нежна, цврста и силна,

Scroll