Обновено
TOKUJN Pram 3 во 1 Сет,Бебе Pushchair,Кабриолет,Свитлива,Carrycot,Додатоци,Footmuff,за Новороденче,од Раѓање до 3 Години,Лесно да се свитка, Преносни, Мултифункционални

TOKUJN Pram 3 во 1 Сет,Бебе Pushchair,Кабриолет,Свитлива,Carrycot,Додатоци,Footmuff,за Новороденче,од Раѓање

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 11433.60

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✅Функција : 3-во-1 шетач, погоден за децата од раѓање до 22 kg (или 105 cm или четири години, која доаѓа на прво место).Две-во-едно седиште : Во само неколку секунди, бебето тело може да се претвори во шетач.четири тркала (надувување, гума) се опремени со амортизер. ✅Големи, длабоки, мек душек, погоден за деца под 9 кг (околу 6 месеци). ✅Тоа може да биде инсталиран кои се соочуваат или со кои се соочува надвор од насока на возење.На backrest може да се навалена на рамна положба во три зголемувања.На шетач е опремен со пет точки за појасот и шарки род. ✅Лесно можете да се поврзете на столче на шетач рамка.Седиштето има екстра младата insert (внеси).Има три точки појасот, а се справи со тоа, може да се прилагоди на три позиции, и сонцето стакло. ✅Ако имате било какви прашања, можете да комуницирате со нас преку е-маил.Големина : 41*15*32in Color : blue Lightweight stroller Very погодно за вашето патување!Практична stroller A шетач погоден за newborns The складирање кошница има максималното оптоварување на 2.26 кг.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Топло и водоотпорна нога маска】Топло, windproof, водоотпорен, трислој ткаенина.Бебешка вреќа за спиење на

Windproof и водоотпорен, надградува и задебелена, удобно и да се перат.Постојат 5 различни бои на располагање

Многу корисно да се користи исто така како ќебе во затворен простор, кога се спие на креветот, во автомоб

Големина : 73 * 73cm, погоден за повеќето шетач.Доказ & Правец на Ветер : Доказ : надворешниот слој е направен

18inch Package Вклучува : 1 Пар Шетач Рака Muff Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на

Свеж, нов изглед за секоја сезона.Го прилагодите вашиот кабриолет со мода напред седиште лагер.Мека, тра

УНИВЕРЗАЛНА ЛЕСНО се ВКЛОПУВААТ Во зимски ракавици може лесно да се држи за рачката бар на вашиот шетач,

Шетач Bunting Торба Материјал : Надворешниот материјал : 100% водоотпорни надворешноста Обвивка материјал : 10

1 1 Универзална нога опфаќа : Нашето бебе нога маски се многу погодни за 5точка колички, бебе седишта и кол

ШЕТАЧ РАКА MUFF : Нејзините направен од високо квалитет на акрил и мека и пријатна руно да ги задржи вашит

【Топло и водоотпорна нога маска】Топло, windproof, водоотпорен, трислој ткаенина.Ова нога маска е донесена н

Изолирани вреќа за спиење која одговара на quinny зуи шетач.Долната половина на footmuff школка теми преку рем

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

✔ ПАМЕТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ Овална исечок обезбедува лесен пристап до автомобилседиште темперамент, дод

360° Опкружувачки Топлина : На дете шетач Вреќа за спиење е исполнет со шупливи памук за ослободување на т

Scroll