Обновено
Furhaven Милениче Пакет - Џамбо Плус Темно Еспресо Ладење Гел Мемориска Пена Руно & Сомотски Кочии Дневна, Екстра Куче Кревет Покрие, и Вода-Душек Отпорен на Лагер за Куч

Furhaven Милениче Пакет - Џамбо Плус Темно Еспресо Ладење Гел Мемориска Пена Руно & Сомотски Кочии Дневна, Екстра

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2143.20

ЛЕКУВАЊЕ на ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ : Оваа шепа-некои Furhaven пакет содржи целосна куче кревет, екстра кревет капак и вода-душек отпорен на лагер.КОЧИИ ДИЗАЈН : креветот карактеристики класичен кочии дизајн со еден bolstered крајот што обезбедува дополнителна високо-лофт перница поддршка за глава resters; таму е исто така многу простор за домашни миленици да спие во различни позиции.СПИЕЊЕ ПОВРШИНА : На спиење површината е наредени со изолација на sherpa руно, а зајакнат е обвиен во еластични широк wale сомотски; и двете се меки на допир ткаенини дека нема домашно милениче некогаш може да се спротивстави на snuggling во.ЛЕСНО НА ЗГЛОБОВИТЕ : гелот-исполнет мемориска пена контурите на вашето домашно милениче фигура за да се промовира тело усогласување, а исто така одржување на вашето домашно милениче кул; меки-исполнет bolsters помогне да се обезбеди оптимална поддршка за вратот, грбот, колковите и зглобовите за повеќе мирен сон.ЕКСТРА КРЕВЕТ ОПФАЌА : замена куче кревет капак кој ќе ги собере сите постоечки душек стилови - fiberfill, ортопедски, меморија, и ладење на гел, пена.ДУШЕК ЛАГЕР : На лагер е водоотпорен и обезбедува максимална заштита против дамки, течности, алергени, и иританти за подобро да се задржи вашето домашно милениче е чист душек.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Обезбеди удобно место : хрчак перница обезбедува топло зима и лето кул место за вашето домашно милениче

Удобно : Мали животни сакал да спие, се кријат и да ги преземат nap во ова удобно пештерата?.Може да се мија

Направете Вашето Домашно Милениче Среќен,Удобен Кревет За Вашиот Омилен Миленик!Стаорец Хрчак Папагал

Голема големина за многу мачки и некои мали мачки.нашата мачка и куче пештерата кревет обезбедува 360 сте

ПОДОБРО ЗДРАВЈЕ : Утешува како Смирувачки куче кревет за кучиња кои страдаат од анксиозност.МИР НА УМ : PP

Загреан здрав мачка на прозорецот костур нуди мека удобно се чувствуваат за сестрана употреба; едноста

Одлична за домашни миленици на било која возраст.Водоотпорен encasement покрие заштитници против несреќи, в

Пријатна и пријатна за мали и средни раси, нејзините ултра мека надворешната школка е топло и смирувачк

Вклучувањеисклучување на штекер.Ова луксузно мека и меки shag е совршена атмосфера килим за вашата спалн

Погоден за мачки во рок од 10 фунти,Приближна големина 16.5" дијаметар x 5.9" висока,Прирачник за мерење, ве мо

Топла светлина е 2700 K3000 K, кое што ги чува вашите очи се далеку од блескави отсјај.Само поврзете со резерв

Современите : Микро Сино кадифе.Овална прстен создава чувство на сигурност миленици љубов.Отстранлив tuf

100% Памук.Увезени.Издржливи двострано куче кревет со вреќа брашно стил детали.Отстранлив капак мерки 20 x

Заврши кревет со headboard, footboard, и пруги.Заврши кревет спакувани во една кутија (делови во ВНАТРЕШНОСТА headboa

Голема Големина Мат!Поголем од заеднички и помали еден.Надворешен дијаметар : 8.7"; Внатрешен Дијаметар : 5

СУПЕР АТМОСФЕРА 2ВО1 ДИЗАЈН : Овој кабриолет патување мачка кревет и пештерата ќе им даде на вашиот мачка

Се вклопува во голем 42x28 или 28x42 инчи гајба.Идеален за средни до големи големина или повеќе помали кучиња

Измијте Стил : Други.Функција : Други.Модел : Цврсти.Предмет Тип : Спиење Душеци.Тип : Кучиња.Измијте Стил :

Нашата мачка на прозорецот кревет е направен од високо еластична мрежа крпа и фино ткаење процес.Тоа им

Овој спиење кревет животинско дизајн е многу симпатична и пријатна,тоа е посебна за мали животни омилен

2x АвтоЗаклучување Машки Стожерот Плочи 3x Целосно Илустрирани Чекорпочекор Водич Книги.Вклучува пар те

Scroll