Обновено
MeterTo Професионални Дигитални Caliper со Vernier Caliper Дипломирањето 0-150mm Вилица 40mm Точност ±0.03 mm mm/inch

MeterTo Професионални Дигитални Caliper со Vernier Caliper Дипломирањето 0-150mm Вилица 40mm Точност ±0.03 mm

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4920.00

L : 246mm; a : 40mm; b : 20mm; c : 15.5 mm; d : 17mm;.Двете vernier читање и дигитални читање;.Нула-поставување на било која позиција, погодно за релативни и апсолутни мерења конверзија;.mm/inch конверзија во било која позиција.Meter To Meter To главно нуди инструменти и алатки.Ве молиме потврдете го производот е понуден од страна на нашите продавница Meter To при купување, инаку не можеме да се обезбеди квалитет и по-продажба на услуги.Вовед Дигитални дебеломер се широко spreaded мерење алатки во обработка и инспекција.Тие се користи за да се измери extemal, intemal димензии, длабочина, чекори, итн.Мерење лице е земјата и lapped со висок заврши.Дигиталниот caliper е ласерски-означена.На дипломирањето е прецизен и јасен.Лицето на скалата е сатен хром слој, рѓа-бесплатен, совршен надвор изглед, лесно читање.На телото на caliper се два водичи спречување на скала лице од носат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : Памук, лен ткаенини.Големина : 32*16 cm / 12.6"*6.3".Лесно да се инсталира.Сигурно во прилог на сонцето

15.6" UHD (3840x2160), OLED, VESA Display HDR™ 500 Вистински Црна Уверение,100% DCIP3 Nvidia Geforce RX3080 Тенок и лесен Дизајн за максимал

Полиетилен гликол 20 000 Da · USP G16 Поларна фаза.Се препорачува за растворувач анализа и алкохоли, погоден за

[Компатибилен со i Phone 13 ] Овој GVIEWIN мермер случај е САМО КОМПАТИБИЛНИ со i Phone 13 6.1" 5 G (2021 порака) [Прилично &

Addi Кликнете.plugandповрзана меѓусебно сетови 3 златно обоените канапи 60 / 80 / 100cm и конекторот 10 совети од 3,5 д

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

Научник, СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Обезбедува релаксирачки ароматерапијата искуство.НАПРАВЕНИ со КОРИСТЕЊЕ

✦ Материјал:Полиестер.Повик Качулка, Ние се користи високо квалитетни боја & ткаенина суштински плака

Сет од 2 Кутии за Складирање 11 x 10 .5 x 10.5.Карактеристики на праска, розова и зелената страна се насликани а

Пакетот вклучува : Стол, Terra Touch Ткаенина, Слободно Брз Заклучување на Лицето Остатокот Платформа, од Суш

33 % синозелена propylметил – 67 % dimethylpolysiloxane.Медиум поларна фаза.Раздвојување на компоненти според врела по

Автомобил Сонцето Стакло Организатор е направен на СТП кожа за да бидете организирани за годините што д

Висок квалитет на врската род собранието.Погоден за SK280 SK218 SK580 SK840 SK560 плетење машина.Професионална изра

Истата платформа како и во Smartphonesпатент.Само стол за масажа линија која е истражуван, развиени и собрани

Куќа или точак, ќе се направи.Родителот е Избор : импресивната градење на блок во собата може да се подоб

Автомобилот USB полначот има влезен напон од 1224 V и може да биде инсталирана на сите 1224 V камиони.Нема потр

Моќен пареа и lockable пареа потребен ви овозможи да континуирано експлозијата преку задачата при рака.При

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Нашите уникатни дизајни ви помогне да ја покажат својата гордост на светот в

Сет од 2 Кутии за Складирање 11in.x 10.5 во.x 10.5 во.секоја од нив.Карактеристики на Морнарицата и Злато Месечи

Scroll