Обновено
Lajro Вежба Кат Мат Зрела Црвениот Грејпфрут Парче Не се Лизга Јога Мат Вежби Мат Фитнес Подлога за Спорт Протега Пилатес Медитација 71 X24 Инчен Јога Мат Бебе

Lajro Вежба Кат Мат Зрела Црвениот Грејпфрут Парче Не се Лизга Јога Мат Вежби Мат Фитнес Подлога за Спорт Протега

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1416.00

Материјал : кристал кадифени ткаенини, не-плетени ткаенини дното.(180 X 61 X 0,8-1 цм).Повод : одлична за јога, Пилатес, гимнастика, кампување, медитација, истегнување, кат & фитнес вежби.(180 X 61 X 0,8-1 см)Материјал : кристал кадифени ткаенини, не-плетени ткаенини bottom Feature : трајни, не се лизга дизајн, со јога торба како што можете да видите во picture Clean : рака мие и во машина перат, лесно да се носат и чиста многу погодни за секојдневна use Occasion : одлична за јога, Пилатес, гимнастика, кампување, медитација, истегнување, кат & фитнес exercises Note : Разлики Во Бојата Може да Биде Предизвикана Од Некои Други Причини, Како што се Боја Одраз Во Мониторот Осветлување, Позадина, Итн.Тогаш ние треба јога мат во тоа време да го заштитите вашиот колената ,рацете и физичкото тело.Нашата единствена печати јога може да даде поголема поддршка на осетлива област сака колената, колковите и рака.Детали : Големина : 71 x24 x 0.Тие се многу одличен начин да се опуштите и со нашето физичко тело и да постигнат внатрешен мир.Ве молиме да дојде и да го изберете вашиот омилен производ во нашата продавница!.Ако ние вршење на нив, на голите кат,ние лесно да се повреди и да се чувствувате непријатно.Ние се обидуваме да се донесе повеќе висок квалитет на производот и конкурентна цена за нашите клиенти, што е уште поважно, ние нудиме подобра услуга значи мора да одговори во рок од 6-24 часа.Чистење : рака мие и во машина перат, лесно да се носат и чиста многу погодни за секојдневна употреба.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Pls не се изложени на сонце за подолг период на време.Голема Поддршка и Амортизирање : Ние само го користи

Фирмата зафат ќе се задржи на јога мат од лизгање.Оптимизирате вашиот тренингот со Сончеви Здравје и Фи

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Производ големина : 185 CM × 80СМ / производ дебелина : 10мм, 15mm.Оваа јога мат е направен од високогустина на м

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

90% Полиестер / 10% Најлон.Увезени.Суши ултрабрзо да помогне да се спречи лизгање.Vapor Active ткаенина привлеку

【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.TPE материјал е 100% нетоксични и безбедно да се користи.Како

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Ние сме секогаш обидувајќи се потрудиме да ги задоволат потребите на нашите клиенти и да се постојано п

Овој мат е 3 / 8 инчи дебела.Направени од затворен мобилен пена за голема површина која не се лизга.Целосн

Материјал : NBR (Нитрилна Butadiene Гума) Боја : Сина, Зелена, Виолетова, Розова, Black Големина : 183 x 81 см Вклучува р

Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога пракса преку обезбедување на амортизирање за коле

Совршен за жешка јога, ab притисна, или Пилатес, како и јога подот и стои пози 1 / 2 Инчи Дебела јога мат За с

Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање,

【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од

☀ ☀ ☀SUPERFINE ВЛАКНАInternational hightech нанометри ултрафини влакна DTY технологија, 0.1 Dtex, е неколку пати повеќе од

КЛАСИЧНАТА ЈОГА МАТ : Овие трајни,но, сепак, лесен вежба јога душеци се екстра дебели за дополнителни амо

Ние препорачуваме чување на вашите мат во мат торба кога не е во употреба.Мат може да исчезнат и да стана

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голем

Scroll