Обновено
Ветеринар Терапија 107980 Терапевтски Ела Руно Коњ Килим, 81

Ветеринар Терапија 107980 Терапевтски Ела Руно Коњ Килим, 81

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4905.36

Природно се зголемува циркулацијата и кислород нивоа и го Подобрува мускулниот тонус и сила.Одлична за употреба и како ладилник и Одлична за затоплување до пред вежбање.Нашите 280 D ЕЛА-РУНО нуди одлични влага wicking и изолациони својства и го задржува помалку од 1% вода.Го намалува мириси.Ветеринар Терапија Терапевтски ЕЛА Руно Коњ Килим Големина 81 - ја Зголемува циркулацијата и кислород нивоа и го Подобрува мускулниот тонус и сила.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Печатени Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Лесно е грижа Опфаќа се отст

Тие се патентите и на долниот и горниот дел.Овие кревети со големина на селекција може да биде одлично з

ЛЕКУВАЊЕ на ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ : Оваа шепанекои Furhaven пакет содржи целосна куче кревет, екстра крев

Дизајн Концепт : за што вие и вашето домашно милениче може да се види на ТВ или да се игра заедно во креве

Лесен за Користење : Пена база помага перница притисок поени, дистрибуција на тежина и да се подобри цир

100 % Памук Перница Капак 35 X 35 Инчи.Може да се Користи како Медитација Перница, Отворено Daybed, Дневна Соба и

Отпорен на гребење ткаенина покрива со патент затворање.Долготрајни смели бои отпорно на гребење се по

Ние не користат боја супстанција да му наштети на здравјето на домашните миленичиња, деца и семејство.П

Постои големина избор на опција за нашите куче кревети па можете да ги собереш според вашето и на вашиот

Scroll