Обновено
MTX Аудио RZR-14RC-THUNDER2 2-Говорник Проширија Аудио Систем Компатибилен со 2014+ Поларис RZR Возила со RideCommand

MTX Аудио RZR-14RC-THUNDER2 2-Говорник Проширија Аудио Систем Компатибилен со 2014+ Поларис RZR Возила со RideCommand

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 19678.80

Конекции се направени преку интегриран подигнат дека поедноставува инсталацијата, која добива надвор од гаража и назад за да го јава.MTX RZR-14 RC-THUNDER2 2-говорник проширија аудио систем за 2014+ Поларис RZR возила w/Ride Command На RZR-14 RC-THUNDER2 аудио комплет е комплетен plug and play 2-говорник аудио систем дизајниран за Поларис RZR платформа.Тоа вклучува и директно поврзете се подигнат овозможувајќи користење на Ride Command како извор единица со RZR-14-FS пред говорникот парчиња.Вклучени MUD100.RZR-14-FS - 50-Watt RMS Моќност.4 засилувач се поврзува со Ride Command и дава моќ да звучници.MUD100-4 - Компактен Дизајн им Овозможува на Инсталација, Каде било.5" Коаксијален Говорникот 50-Watt RMS Моќност Интегрирани RGB Осветлување Обичај Брз Планината Протезата со POD-LOC Технологија за Лесна Инсталација Plug and Play Конекции RZR-14 RC-THUNDER2 ги вклучува сите жици потребна за да се поврзете секоја компонента.Сите жици ruggedly дизајниран да издржи на тешки опкружувања RZRs често се најдат себеси во.RZR-14-FS - Сите Временски услови Конструкција со УВ Инхибитор.На парчиња се дизајнирани да се инсталира во прашање на минути и функција интегрирани RGB осветлување.MUD100-4 - Conformal Обложени Печатени Плочки на Табла што е Отпорен на Влага. *Не се Компатибилни со XP Pro Модел RZR е MUD100-4 Клучни Карактеристики Компактен Дизајн Овозможува Инсталација Насекаде Conformal Обложени Печатени Плочки на Табла што е Отпорен на Влага Фиксна Crossovers Високо и Ниско Ниво Влезови 400-W RMS Моќност RZR-14-FS Функции на Сите Временски услови Конструкција со УВ Инхибитор Обичај се Вклопуваат за RZR Удар Панел Нема Сечење или Дупчење Бара 6.Ги вклучува сите жици потребна за да се поврзете секоја компонента.Овој комплет се вклопува модели кои имаат инсталирано Ride Command системи*.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : Памук, лен ткаенини.Големина : 32*16 cm / 12.6"*6.3".Лесно да се инсталира.Сигурно во прилог на сонцето

Пакет : 3pcs четка влошки.Се вклопува Ајкула Модели : S1000 S1000 A S1000 C S1000 WM S1001 C правосмукалки.Singel страната диза

Специјално Дизајнирани Паричникот Случај за i Phone 7 (2016 година), i Phone 8 (2017), i Phone SE 2 Генерација (2020).Компатиб

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Пакет Количина : 1 Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 32.0" (L) x 4.25" (W) x 2.75" (H).Counntry На Потекло : Турција..

Боја : Црнобело Жица.Материјал : трајни мека супервлакна СТП и PP филм.Вкупна големина : околу 16*15*2cm.Тоа мо

Вистински Spicer Компоненти.Произведен да OE Спецификации.AL65089 1550 / 1750 / 1850 / 1850 N UTILTY ТРАКТОР ЕВРОПСКАТА ИЗДАН

Автомобилот USB полначот има влезен напон од 1224 V и може да биде инсталирана на сите 1224 V камиони.Нема потр

Направени на рафинирани челик материјал, многу силни и издржливи, мазна површина, не е лесно да ' рѓа, вис

15.6" UHD (3840x2160), OLED, VESA Display HDR™ 500 Вистински Црна Уверение,100% DCIP3 Nvidia Geforce RX3080 Тенок и лесен Дизајн за максимал

Пакетот Висина на Производот е 74.422 сантиметри.Пакетот Должина на Производот е 14.732 сантиметри.Пакетот Ш

Чување на кутии се 14.5x4x15", огради стан, кога не е во употреба.Овие функционални кантите се достапни во заб

Полиетилен гликол 20 000 Da · USP G16 Поларна фаза.Се препорачува за растворувач анализа и алкохоли, погоден за

[Напон прилагодливи] : излезниот напон може да се прилагоди рачно.На прилагодливи излезниот напон е толк

L : 246mm; a : 40mm; b : 20mm; c : 15.5 mm; d : 17mm;.Двете vernier читање и дигитални читање;.Нулапоставување на било која позициј

Практичен Подарок Forboys,Девојки,Пријатели,Мајка,Татко,Неа Или Него.Можете Исто Така Да Го Отстраните Рам

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Нашите уникатни дизајни ви помогне да ја покажат својата гордост на светот в

Моќен пареа и lockable пареа потребен ви овозможи да континуирано експлозијата преку задачата при рака.При

Сет од 2 Кутии за Складирање 11 x 10 .5 x 10.5.Карактеристики на праска, розова и зелената страна се насликани а

Сечење Дијаметар : 35mm / 1.4"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамантски Честички

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

Автомобил Сонцето Стакло Организатор е направен на СТП кожа за да бидете организирани за годините што д

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.еластична затворање.Изм

√ Направени од високо квалитетен материјал, уникатно и удобно тактилни впечаток.Наплатата ќе се запре

33 % синозелена propylметил – 67 % dimethylpolysiloxane.Медиум поларна фаза.Раздвојување на компоненти според врела по

6.5" 720 x 1600 (HD+) PLS TFT LCD БесконечностV Екранот, 5000m Ah Батеријата, Отпечаток (странамонтирани)...

Куќа или точак, ќе се направи.Родителот е Избор : импресивната градење на блок во собата може да се подоб

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

Scroll