Обновено
SHIJINHAO Метла и Држач, Четка, Кат-Стои Четка Рек Чистење Количка Алатка за Складирање, Влажни Четка Дома Чување Багажник за на Училиште, Градина, Семејство (Боја : Сребр

SHIJINHAO Метла и Држач, Четка, Кат-Стои Четка Рек Чистење Количка Алатка за Складирање, Влажни Четка Дома Чување

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 10488.48

★Како да го користите : им Помогнам на метла напред и нагоре со една рака. Дознајте четири 106cm ограничени нога цевки + четири тркала, ги инсталирате и изнесување на тркала за да ја заклучите сопирачки, завртки со навртки на воланот проширување гума за проширување гума контакт, а потоа вметнете проширување гума во цевката и се претвори Lock2. Најдете две 99cm цевки, со капи свртени нагоре, и да ги поврзете со чекор 3. Најдете две 32cm цевки, користете четири врски, (право на цевката треба да биде усогласена со жлебот на дното на мозоци пан)6. Стави складирање кутија за прва, потврди позицијата, се најде 41. (◕ᴗ◕✿) Почитувани корисник, здраво, добредојдовте во продавница,▼Производ параметри : Име : Четка Holder Material : Двоен слој композитни челични pipe Dimensions : должина x ширина x height Color : Silver Weight : 20kg Number на куки : 12 Number на билети : 10 Features : detachable Whether да се соберат : yes Adsorption метод : clip Style : модерна и simple Applicable предмети : Mop Applicable простор : ground Applicable сцена : внатрешна, outdoor Purpose : висат на сите видови на дневни потреби за складирање санитарни tools Applicable сценарија : училишта, хотели, чистење компании, услугата области, компании, семејства▼Пакетот вклучува : Четка носителот x1▼Инсталација чекори : 1. Стави складирање кутија и дното плоча наскладирање кошничката и да ја инсталираш▼Внимание : Ние само го продаде четка носители, со исклучок на џогерите и други decorat. Стави вода фах на, да се утврди позицијата на средината пол, користете два линкови и 32cm tube4.Кога се справи со паѓа во не се лизга лепак каналите, топката автоматски ќе се прилагоди на дебелината на справи и држете го цврсто.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли

15.6" UHD (3840x2160), OLED, VESA Display HDR™ 500 Вистински Црна Уверение,100% DCIP3 Nvidia Geforce RX3080 Тенок и лесен Дизајн за максимал

Експо висок квалитет кутија поврзувани мини optician завртка машина клешти.Странични секачи се совршени за

Чување на кутии се 14.5x4x15", огради стан, кога не е во употреба.Овие функционални кантите се достапни во заб

Конекции се направени преку интегриран подигнат дека поедноставува инсталацијата, која добива надвор

Моќен пареа и lockable пареа потребен ви овозможи да континуирано експлозијата преку задачата при рака.При

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Нашите уникатни дизајни ви помогне да ја покажат својата гордост на светот в

Вистински Spicer Компоненти.Произведен да OE Спецификации.AL65089 1550 / 1750 / 1850 / 1850 N UTILTY ТРАКТОР ЕВРОПСКАТА ИЗДАН

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Полиетилен гликол 20 000 Da · USP G16 Поларна фаза.Се препорачува за растворувач анализа и алкохоли, погоден за

Боја : Црнобело Жица.Материјал : трајни мека супервлакна СТП и PP филм.Вкупна големина : околу 16*15*2cm.Тоа мо

√ Направени од високо квалитетен материјал, уникатно и удобно тактилни впечаток.Наплатата ќе се запре

Дршката крива одговара на дланка и е направен од пластични материјали, која е мека и удобна да се одржи.П

Kicker (2) 45 L7 R152 Автомобил Аудио L7 R Плоштадот 15" Под 1800 W Subwoofer L7 R15 Пакет со Хармонија ХАA1500.1 Засилувач & Amp Ком

1 Главно се користи за компресори за воздух, дизел мотори, бензински мотори, вода, пумпи 2 Се користи како

✔️ 《 ОРИГИНАЛНИ ЕВРА SPEC ИЗГЛЕДА 》 Како што се гледа на Европската модели на BMWs, Уникатен Пушеле Леќа ст

Специјално Дизајнирани Паричникот Случај за i Phone 7 (2016 година), i Phone 8 (2017), i Phone SE 2 Генерација (2020).Компатиб

Scroll