Обновено
AutofitPro Обичај Гума Задниот Браник Заштитник Guard за 2021 2022 Hyundai Santa Fe

AutofitPro Обичај Гума Задниот Браник Заштитник Guard за 2021 2022 Hyundai Santa Fe

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76

Обезбедува заштита наспроти знаци, гребнатини, nicks, и scuffs.Обичај се вклопуваат дизајн за максимална покриеност.Едноставна инсталација со 3 M ленти, без дупчење/измена е потребно.Единствена шема за стил и се лизга отпор.Ултра тенок профил обезбеди браник guard не го попречуваат trunk премиерот.Autofit Pro обичај се вклопуваат задните судрат guard го штити вашиот браник од scuffs, nicks, и гребнатини.Својот единствен модел обезбедува стилски изглед на вашето возило во прилог на својата функционалност.Кој едноставна инсталација без дупчење или модификација со обезбедени 3 M лента.Ултра тенок профил обезбедува браник guard не го попречуваат trunk премиерот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направени од високооценување на ABS пластика (тоа не е FiberglassЗасилен Полиестер!);.2018 (FACELIFT САМО) Тело : XA40, ALA4

Ставете ефект зависи од паста услови и правилна инсталација.(Не се загрее над 40 степени).За Land Rover Defender 110

Може да ги покрие постојните гребнатини,им даде на вашиот автомобил различен стил.Дајте му на вашиот ав�

Fitment : Задните трупот стража, одговара за Land Rover Defender 20202021 Практична настава : задниот браник плоча може д�

Ефективна Заштита : За тесла задните трупот браник guard sill плоча чекор поклопецот е прекрасна и мазна...

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Директни топon connection вклучувајќи ги сите инсталација на хардвер и инструкции за и�

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : Одговара на "Фолксваген" Touran 20102015 Ве молиме проверете го вашето возило Година, марк�

Примена : Одговара за Тојота VENZA 2020 2021 Лесна инсталација со двострано 3 M лента на грбот на задните трупот

Карактеристики : Направен од супериорен гума, носатотпорни, може да биде свиткан и последниот заедно ус�

100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот).Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Боја

Име На Производ : Браник Гарда.Боја : Хром.Големина : прибл 40cm x 2cm секој.Тежина : 180g(Peso : 180g.Пакет се вклучен�

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви понудиме нашите најдобри услуги ▶ Многу лесно да се отстрани :

Лесно да се инсталира, само тргни исклучите 3 M лента опфаќа задната страна на производот, го стави на зад

36" x 12" Браник Заштита Област *** ВРЕМЕТО ОТПОРНИ ГУМЕНИ МАТЕРИЈАЛ ***.Водоотпорен Челик Засилен Ремени СРС

Овој производ може да биде инсталиран во предниот и задниот дел на автомобилот браник.Тоа процесот посе

Со Primer (чистење производ) која ние ќе ви испратиме со производот, можете лесно може да се инсталира по от�

Автомобил Гума Пред Заден Агол АнтиНула Ленти Налепница може да биде инсталиран во предниот и задниот д

Одговара На Jeep Compass 20112016 Доаѓа со преинсталиран двојно двострано лента.Без дупчење што се бара, текстура

Scroll