Обновено
xiaoruiarui Затворен Ѓубре Може да Smart корпата за Ѓубре од Домаќинството Купатило, Кујна Дневна Соба и Спалната соба Складирање Кутија Канцеларија Хартија Кошница Кујна

xiaoruiarui Затворен Ѓубре Може да Smart корпата за Ѓубре од Домаќинството Купатило, Кујна Дневна Соба и Спалната

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5571.84

РАЗНОВРСНА : големината и стил се направи оваа работа може да е толку многу места во текот на твојот дом; Идеален за домашна канцеларија, спални соби, занает соби, dens, и било која друга соба која се бара декоративни отпад; исто Така одлична за колеџ dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs и campers.Автоматско корпата за ѓубре, отворете го капакот во рок од 3 секунди.Еден допир пакување, ова е начин да се печат на вашиот сопствен ѓубре, можете исто така автоматски ги заменува ѓубре торба.Ние, исто така, има дизајн LED светло кое исто така е лесен за употреба во текот на ноќта.Димензии : должина 24cm X висина 31cm, капацитет : 12 L, боја : бела.Home Office Wastebasket-затворен Ѓубре Може да Кујна Отпад Кантите-Хартија Basket Name : апарати за Домаќинство ѓубре can Material : Plastic Shape : долго cylinder Capacity : 12 LSize : 24cm X31cmcolor : White Applicable сцена : office / спална соба / living roomprompt1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 Исклучува други предмети од кујната ѓубре може да прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4 Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm разлика, ви благодарам.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Удобен Дизајн】 8 Корпата за ѓубре со капак е добро запечатен.Вашите гости ќе бидат изненадени кога ќе

Стилски Дизајн Одговара На Било Оркестарот : Ова Дрво Отпад Бин Е Современ И Стилски Прилог На Секој Дом.

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.На кружна форма е совршена голе

Направени од висококвалитетни пластични материјал, издржлив.Со антилизга мат во неговите четири агли,

На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе н

Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши

☑Висококвалитетни трајни пластика ☑Дијаметар : 13 см, висина : 16.5 cm ☑Замав врвот е лесен за употреба...

Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.Површина е ма

3") Дијаметар( 8.Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни

Функционалност и флексибилност : големина и стил го прават тоа можно да се користи на многу места во ваш

Прекривачот дизајн : нема страв од ѓубре dirtying раце, ѓубре не е изложена.Материјал : Пластика ПП.Големина :

Ние со нетрпение очекуваме да ви служи и ќе ви одговори во рок од 24 часа 【Лесен за употреба】 На цилиндри

Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде пр

Ова ѓубре може да дава изјава со своите стилски бои и уникатни бои и беше наменета за подобрување на ваш

Големината и стил направи ова може да работат во толку многу места низ вашиот дом.Тие навивам погодно во

Тоа може да ви помага да се задржи на околината уреден и организиран.Специјален Дизајн : Модерен дизајн

Scroll