Обновено
Linemaster 491-SC36MP Компактен со Монтажа Плоча Нога Прекинувач, Електрични, Еден на Возилото, Еден, SPDT Жичен Нормално Отворен, Без Стража, Црна

Linemaster 491-SC36MP Компактен со Монтажа Плоча Нога Прекинувач, Електрични, Еден на Возилото, Еден, SPDT Жичен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 510.00

За се одржува акција се префрлува, еден притиснете на педалата контролира власта, а еден акција се префрлува бара постојан притисок на педалата за моќ.Нога ќе се најчесто се користи со алат, машини за шиење, музички инструменти, стоматолошка опрема и осветлување, и во изградба, лабораториски, производство и медицински области, меѓу другите.Метал монтажа плоча место заварени да база за монтажа на подот или опрема.Еден акција уред со компактна големина за да се намали оператор замор.Свест маска, стража, и други додатоци се достапни за овој производ (контактирајте со производителот).Тоа има челик домување за трајност и заштита од корозија.Оваа Linemaster 491-SC36 MP Компактен 10 amp 125-250 V, 1/2 HP нога switch има челик домување, на монтажа плоча, и 6' кабелот.Specifications Output10 засилувач, 125-250 VHP1/2 Mounting Plate attached Cord included6' (18/3) Circuitry SPDT, НЕ, се Формира contact Unit weight1.Интегрален, прилагодлив вирус олеснување стегачот го штити кабелот (вклучени) од оштетувања предизвикани од влечење или истегнување (plug не се вклучени).10 засилувач, 125-250 V, 1/2 HP нога switch за употреба со светло должност електрични уреди.Челик домување за трајност и заштита од корозија.Ова нога прекинувачот е погоден за употреба во апликации во кои корисниците треба hands-free, on-and-off моќ активирање.29"(H x W x D)Безбедност CEQuality ULDegree на protection IP20 *H е висина, вертикална оддалеченост од најниската до највисоката точка; W е ширина, хоризонтална оддалеченост од лево кон десно; D е длабочина, на хоризонтална оддалеченост од напред-назад.На нога switch обезбедува еден операција за брзо ослободување на прекинувањето, и тоа е компактен за да се намали оператор замор.Linemaster Switch Компанија произведува електромеханички, пневматски, дигитални, линеарна Сала ефект, и безжична нога се префрлува за користење во индустриски, медицински, компјутер и музички области, меѓу другите.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Широко се користи во мерењето на различни типа на обработка.Внатрешен дијаметар, надворешен дијаметар

Автомобил Сонцето Стакло Организатор е направен на СТП кожа за да бидете организирани за годините што д

[Компатибилен со i Phone 13 ] Овој GVIEWIN мермер случај е САМО КОМПАТИБИЛНИ со i Phone 13 6.1" 5 G (2021 порака) [Прилично &

♦[Smart ДвојноUSB Порта Дизајн] : Интелигентно го идентификува вашиот уред за безбедно полнење на Двојна ур

Практичен Подарок Forboys,Девојки,Пријатели,Мајка,Татко,Неа Или Него.Можете Исто Така Да Го Отстраните Рам

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

L : 246mm; a : 40mm; b : 20mm; c : 15.5 mm; d : 17mm;.Двете vernier читање и дигитални читање;.Нулапоставување на било која позициј

Задните Control Panel : Зелена Ладење, Црвена Греење, Едно Копче Switch.Дома Автомобил Двојна намена 12v / 110v Моќ Кон

15.6" UHD (3840x2160), OLED, VESA Display HDR™ 500 Вистински Црна Уверение,100% DCIP3 Nvidia Geforce RX3080 Тенок и лесен Дизајн за максимал

Експо висок квалитет кутија поврзувани мини optician завртка машина клешти.Странични секачи се совршени за

Kicker (2) 45 L7 R152 Автомобил Аудио L7 R Плоштадот 15" Под 1800 W Subwoofer L7 R15 Пакет со Хармонија ХАA1500.1 Засилувач & Amp Ком

РедеаFree Совршен Гранит карактеристики 100% редеаслободен сјај што носи пенливи чистење на вашиот countertops,

Автомобилот USB полначот има влезен напон од 1224 V и може да биде инсталирана на сите 1224 V камиони.Нема потр

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

✔️ 《 ОРИГИНАЛНИ ЕВРА SPEC ИЗГЛЕДА 》 Како што се гледа на Европската модели на BMWs, Уникатен Пушеле Леќа ст

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен checkin известување со познати лица, или ако непознати л

100% Полиестер.еластична затворање.Измијте ладно.Перформанси tee и шорцеви во собата во кој Марвел Стрип с

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

Пакет Количина : 1 Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 32.0" (L) x 4.25" (W) x 2.75" (H).Counntry На Потекло : Турција 1

33 % синозелена propylметил – 67 % dimethylpolysiloxane.Медиум поларна фаза.Раздвојување на компоненти според врела по

Полиетилен гликол 20 000 Da · USP G16 Поларна фаза.Се препорачува за растворувач анализа и алкохоли, погоден за

[Напон прилагодливи] : излезниот напон може да се прилагоди рачно.На прилагодливи излезниот напон е толк

√ Направени од високо квалитетен материјал, уникатно и удобно тактилни впечаток.Наплатата ќе се запре

Специјално Дизајнирани Паричникот Случај за i Phone 7 (2016 година), i Phone 8 (2017), i Phone SE 2 Генерација (2020).Компатиб

Сет од 2 Кутии за Складирање 11 x 10 .5 x 10.5.Карактеристики на праска, розова и зелената страна се насликани а

Материјал : Памук, лен ткаенини.Големина : 32*16 cm / 12.6"*6.3".Лесно да се инсталира.Сигурно во прилог на сонцето

Дршката крива одговара на дланка и е направен од пластични материјали, која е мека и удобна да се одржи.П

СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Нашите уникатни дизајни ви помогне да ја покажат својата гордост на светот в

Scroll