Обновено
Џексон Ultima Мистика Слика Мраз Ролери за Жени и Девојки Пакет со Guardog Скејт Стражари

Џексон Ultima Мистика Слика Мраз Ролери за Жени и Девојки Пакет со Guardog Скејт Стражари

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3357.36

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ПАКЕТ : Џексон Ultima Мистика Слика Мраз Ролери со Guardog Скејт Чувари.ВЕ МОЛИМЕ ДА КОРИСТИТЕ ГОЛЕМИНАТА ВОДИЧ ДА СЕ ИЗБЕРЕ СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА (ВИДИ ВТОРАТА СЛИКА).Џексон Поддршка Оценка : Светло Поддршка на Ниво од 15 (за Жените ролери), Ниво 19 (за Мажи ролери) Почетокот уметничко Лизгање Лекции.Џексон сите намена хром Ultima Mark II сечилото спроведен со завртки.Подобрена laces куки - исто како и во поскапи модели на мраз ролери.Види на сликата на лево.Четвртина и екстра глуждот соочи и Пена поддржан од винил/mesh удобност јазик.Џексон сите намена хром сечилото спроведен со завртки.Кожени горни полиуретан обложена за лесно се грижи.Помек topline за дополнителна удобност.Синтетички мембрани комфорни и издржливи.Flex рецка за дополнителна флексибилност.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll