Обновено
Whaline 6 Pack Спа Headband Pelerine Дизајн Bowknot Headband Еластична Јога Шминка Headband Мека Меки Bowtie Коса Бенд Глава Заврши за Миење Лице Туш Спортски Убавина нега на кожата Жените Дево?

Whaline 6 Pack Спа Headband Pelerine Дизајн Bowknot Headband Еластична Јога Шминка Headband Мека Меки Bowtie

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

6 Бои - 6 pack спа headbands во мешани бои, бела, кафена, Каки, розова, сива и зелена, доволни количини и избрани бои, кои нудат повеќе можности за секојдневна употреба.Симпатична Bowknot - голем симпатична лак на врвот на headbands, водење на вашата коса уредни и чисти, прави да изгледа многу слатка и убава во исто време, headband е потребно за вас кога миење на лицето или има туш.Pelerine Дизајн - Нашите шминка headbands функција на pelerine дизајн, изработка на headbands погледнете повеќе уникатен и модерен.Секој headband е за 19 x 8.5 cm/7.5 x 3.3 инчен, лесно да се водат и лесно може да се прилагоди за да одговара на вашите глава, на еластичен големината на вредноста спектар одговара за повеќето луѓе.Soft & Кожата-Пријателски Материјал - Изработени од квалитетна полиестер, мека и одлична текстура на допир, добра еластичност прави многу удобен за носење, квалитет на материјалните гаранции на издржливост, што може да биде постојано мие без да се губи својата форма.Широка Примена - Совршен headband кога лицето чистење, земајќи бања или што го сочинуваат.Одличен производ за спа бизнис и некои спортски активности како Јога и водење, одржување на лицето уредни и чисти во секое време.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ИМАЈТЕ УШИ ПРИЛИЧНО ТОПЛО : увото потоплите беше направен од висок квалитет на руно и полиестер,Чува ваш

Кристал Круни и Tiaras Боја : Сребро и различно обоени.ГОЛЕМИНАСребрена круна : Околу 2 инчи во висина, 6.7 инч

Одговара За Било Кој Спорт : Носат Главата Врзуваат За Тенис, Фудбал Полето, Лути Утро Jogs, Напорни Јога Се

Пакет количина : 2 парчиња различни видови на свадба headpiece, embellishing со faux бисер и кристално монистра, изгле

Една Големина Дише,Мека И Пот Wicking; Чувајте Ги Вашите Очи, Далеку Од Пот,Фитил Далеку Влага И Сува Брзо.Ис

Материјал : Крпа.Боја : розова, виолетова, сина, жолта.Стил : Моден стил.Пол : Жените И Девојките.Пакетот вк

【Карактеристики】 : супер меки, дише и еластичен, совршено се апсорбира сите пот за време на спортски ак

Тип : Headband.Материјал : крпа.Пол : жените / девојка.Боја : жолта,слонова коска,црна,розова,сива,зелена.Пакет

Одговара за мажите и жените.Спецификации : Боја : сива, виолетова, темно сина и розова Материјал : полиест

Тоа може да се користи како headband,капа,beanie,вратот gaiter,ветер или прашина екран,balaclava,пиратски стил капа,шам

полиестер 100% Полиестер Влакна.Премиум Квалитет : Овие Пот Бендови Се Направени На Премиум Памучен Матер

Создадени Исклучиво За Дизни Тема " Паркови И Хотелски.Создадени Исклучиво За Дизни Тема " Паркови И Хот

✮ Флексибилен И Да Се Дише Материјал : Спортски Headbands Се Дише И Лесен Во Тежина, Кои Ви Даваат Подобра Ост

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ УШИ ПОТОПЛИТЕ ВО ЗИМСКИ : Премиум руно двоен слој headbands прошируваат на користење на ув

????Се ПРИЛАГОДУВА ГОЛЕМИНАТА – Нашите Патент дизајн ви овозможува да се добие Совршено се Вклопуваат во

Политика на враќање : 30дневниот гаранција за парите назад Избегнувајте носење кога капење, спиење, или в

На Л Ериксон Поместена Headband е поставен прилог на вашиот Headband колекција.Нејзината богата текстура и удоб

Полиестер.Производ материјал : висококвалитетен полиестер.Растеглив спортски sweatband, дише и мека.Чувајт

Scroll