Обновено
Quad Core Fanless Мини PC Индустриски КОМПЈУТЕР Celeron J4125 со Windows 10 Про, Мини Компјутер DDR4 16GB RAM меморија, 128GB SSD, 2 RS232 COM, 2 LAN, HDMI+VGA Двојна Излез, USB 3.0, Dual WiFi, Bluetooth 4.0

Quad Core Fanless Мини PC Индустриски КОМПЈУТЕР Celeron J4125 со Windows 10 Про, Мини Компјутер DDR4 16GB RAM

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 6479.76

Q4 : не Постои ништо на монитор , она што можам да направам ?.Оваа EH3 Модел индустриски КОМПЈУТЕР е најновата ултра-компактен PC мерење 13.А2 : Можете да внесете bios-от со повтори и брзо притискање на "Delete" кога се рестартира.3 CM толку мали во фактот дека таа може да се вклопи во вашиот џеб!Оваа Fanless мини КОМПЈУТЕР се напојува со quad-core celeron J4125.75 кг , па може да се стави тоа секаде каде што сакате.Q2 : Како да внесете bios-от?.Q1 : Колку долго не можете да се обезбеди услуга кога било каков проблем со оваа мини десктоп компјутер ?А1 : Ние обезбедуваме 3 година квалитетот на заштита и животниот век на интернет поддршка.5 инчен HDD/SSD и msata SSD, инсталирани Windows 10 Про во SSD датотека за зачувување, се брзо расте и огромен капацитет.Овој мал тело доаѓа со голема меморија капацитет, DDR4 слот за мемориска до 32 GB RAM меморија, и тоа ги поддржува SATA3.70 GHz)Неговата WEIDIAN Мини КОМПЈУТЕР, кој е мал и тежи само 0.Опремен е со HDMI и VGA пристаништа, WEIDAIN мини компјутер може да биде поврзан со два монитори со 4 K HD за визуелно домашна забава, совршен за home office, Интернет сурфање, гледање филмови, или едноставно пребарување на интернет.A3 : ве Молам дозволете ми да знам низ s цел детали, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне.5 инчен HDD/SSD и msata SSD, инсталирани Windows 10 Про во SSD датотека за зачувување, се брзо расте и огромен капацитет.Q3 : Имаат проблеми со OS активирање/update?A3 : ве Молам дозволете ми да знам низ s цел детали, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне.Q1 : Колку долго не можете да се обезбеди услуга кога било каков проблем со оваа мини десктоп компјутер ?.Овој мал тело доаѓа со голема меморија капацитет, DDR4 слот за мемориска до 32 GB RAM меморија, и тоа ги поддржува SATA3.Q3 : Имаат проблеми со OS активирање/update?.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ПРОЦЕСОРОТ : Intel Core I54200 U DualCore СПЦ Процесор, 1.0 1 x Зборуваат Надвор 1 x Микрофон Во 3 x COM Пакет се Вклучени : 1 x

????【10 Windows Pro Мини PC】 Опремени со Celeron J4125 процесор (2.0 GHz да 2.7 GHz, 4 јадра), побрз ПРОЦЕСОР може да се задовол

0 HDMI излез со 120 Hz екранот.Еден USB типC порта обезбедува дури и повеќе флексибилност : .【Моќни перформанси

ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Win 10 враќа популарната start менито од Win7 и воведува нови услуги, како што се на Работ на

Fanless пасивно ладење дизајн : молчи решение што е ултра енергетски ефикасни.Големина на 197 197 x x 37mm, 2.Barebone с

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Графика : Intel HD Graphics 630.Ве молиме проверете своите лиценцирани состојба кога таа пристигнува : притиснете

0, 1*LAN, 1*Аудио Џек (HP&МИКРОФОН) и 1*ТипC Порта, оваа мини компјутер КОМПЈУТЕР има голема поврзаност да се исп

【Систем】Core i54200 U, 1.6 GHz 8 G RAM меморија 128 G SSD win10 Про.Вградениот Wi Fi.Постојат две мрежни интерфејси и компју

ПРОЦЕСОРОТ : Intel 10 Генерација i710510 U / i710710 U, 4 Јадра, 8 Теми; Кометата Езеро; 8 MB Cache, Основната Фреквенција : 1

0 Gb / s, Intel 1000 GB PCIe NVMe М.4 конектори со HDR поддршка и карактеристики на најновите Virtual Link конектор (кои исто т

0 GHz, Max турбо 2.0 security module),1*COM Работна Температура : 20°C 50°C Работа Влажност : 5% 95% релативна влажност, Неко

【AMD Ryzen 7 3750 H Процесор Ултра Висока ефикасност】 Beelink SER3 Мини КОМПЈУТЕР доаѓа со AMD Ryzen 7 3750 H 2.34 GHz 4 C / 8 T L1 384 K

Складирање : 1*SATA, 1*m SATA Напојување : DC во 12 V / 3А ВИДЕО Интегрирана Графика : HD Графика 5500 Видео Порти : 1*HDMI, 1*

17 инчен led индустриски одделение екран на допир панел компјутер 10 поени капацитивни екран на допир, типи

2 2280 NVME SSD М Поддршка diskless boot2 2 : 1 x NGFF М.Компактен, целосно функционална, сите моќ и функционалноста на дес

СУПЕР БРЗИНА на ПРОЦЕСОРОТ РАБОТНИ ПЕРФОРМАНСИ ❀ Мини компјутери се стилски шасија powered by intel core процес

[За Победа 10] оперативен систем за Победа 10 враќа популарната start мени и го воведува нови услуги, како што

Ниска потрошувачка на енергија, ниска топлина, користете интелигентна контрола на температурата фан да

Откако ќе се направи, не беше доволно простор за ажурирање на Windows.Тоа е база на оперативен фреквенција 2.

4 G / 5 G безжична конекција(5 G има пропусен опсег до 867 Mbps ),и RJ45 Gigabit network порта кој може да се пренесе на висо

Scroll