Обновено
Shipenophy Фитнес Опрема, Pushup Стои Притисни До Рачки Pushup Поддршка Монтажни Погодно да се Користи за Салата Сила за Обука за Подот Вежбање

Shipenophy Фитнес Опрема, Pushup Стои Притисни До Рачки Pushup Поддршка Монтажни Погодно да се Користи за Салата

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1192.80

Кој се одвојува за лесен за складирање и за собранието, лесен за употреба.Дното со подлога, остануваат стабилни на повеќето површини, добар начин да се подобри целокупната горниот дел од телото развој.Се прилагоди на позицијата на putter да се концентрира на градите, triceps и рамената на различни начини.Направени од високо квалитетни материјали, не се лизга се справи со перница.Место на barbell директно спротивна на ребрата за да ги истакнуваат triceps или место тоа пошироки од рамениците за да ги истакнуваат предниот дел од рамениците.Функција : 1. Направени од високо квалитетни материјали, не се лизга се справи со перница.2. Кој се одвојува за лесен за складирање и за собранието, лесен за употреба.3. Дното со подлога, остануваат стабилни на повеќето површини, добар начин да се подобри целокупната горниот дел од телото развој.4. Се прилагоди на позицијата на putter да се концентрира на градите, triceps и рамената на различни начини.5. Место на barbell директно спротивна на ребрата за да ги истакнуваат triceps или место тоа пошироки од рамениците за да ги истакнуваат предниот дел од рамениците.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Притисни ДО Stands Material : Сунѓер, Обложено Челик Tube Color : Orange Quantity : 2 PCSBearing Капацитет : 150 KGApplication : на Отворено, Канцеларија, Дома, во Салата, etc Weight : Прибл. 621g Connection Должина : Околу. 22cm/8.66 inch Height : Прибл. 12cm/4.72 инчен Пакет Листата : 2 x Push UP Штандови.

Повеќе детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Push UP Stands
Material:
Sponge, Plated Steel Tube
Color:
Orange
Quantity:
2PCS
Bearing Capacity:
150KG
Application:
Outdoors, Office, Home, Gym, etc
Weight:
Approx. 621g
Connection Length:
Approx. 22cm/8.66inch
Height:
Approx. 12cm/4.72inch
Package List:
2 xPush UP Stands :

Слични производи во категоријата

Рачки на pushup штандови се ергономски облик за цврст стисок за време на вашиот тренингот.Пена пополнување

Два начини на употреба, пробивајќи традиција, може да се користат повеќе вежба методи, како и да вежба ра

Притисни до рек направен од високо квалитетни пластични материјали, кои се отпорни на абење, тешки, пост

Избегне директна дланка контакт со земјата : Pushup поддршка може да истегнување на мускулите поефикасно,

Секој pushup заградата е опремена со голем вшмукување чаша, која може да биде безбедно да се поставуваат на

Удобно воздухпорозни пена дизајн, силна пот апсорпција.Заштита на вашиот зглоб и да се намали болката, т

By обука со push up барови, вашиот опсег на движење ќе се зголеми и ќе бидете во можност да се концентрира на

Ова може да доведе до лигаменти и оштетување на нервите.овие добро изградена рачки ќе ви обезбеди траен

Усвојување на Sоблик дизајн на рамка за стабилност и ергономијата, кој може да се заштити почетници од п

Не се лизга се справи со помага да рамномерно се дистрибуираат на сила, а со тоа намалување на притисоко

★ Не се лизга носатотпорни, рачка, здрав заграда, не е лесно да се деформира, посигурен да се користи, со

★ Димензија : 13*16cm ★ Количка за дизајн, триаголен поддршка принцип ★ свитлива интерфејс, антипропадна з

【Моќен Горниот дел од Телото】 Лесно да се промени насоката и проред на барови да се вежба pectorals, deltoids и tr

Двоен слој Брановидни пена памук, против пролизгување антипот, се чувствуваат удобно, спорт не се лизга.

Изградени со висока јачина метал материјал, овој бар е тешка должност, тестирани за да работи совршено д

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово

Hтип рамнотежа дизајн, заградата користење на hтип засилување структура, за да се избегне нерамна сила п

1 ГОДИНА за ПАРИТЕ НАЗАД ГАРАНЦИЈА & РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ Withgear виткање pushup барови се изградени со ма

Притисни до рек направен од високо квалитетни пластични материјали, кои се отпорни на абење, тешки, пост

Удобно двојноlayer брановидни пена, стабилни и не се лизга.Заштита на вашиот зглоб и да се намали болката,

★ Не се лизга носатотпорни, рачка, здрав заграда, не е лесно да се деформира, посигурен да се користи, со

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука д

На pushup поддршка може да бидат ротирани малку да се обучуваат повеќе мускули додека подобрување на силат

Scroll