Обновено
Plage самолепливи Ѕид Граници Племенски, Многоцветни, 300 x 5 cm

Plage самолепливи Ѕид Граници Племенски, Многоцветни, 300 x 5 cm

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 499.44

Производителот гаранција може да не се применува.Лесно се применуваат : можете да положба границите на врвот на ѕидот рамка соба, погоре или подолу на стол железнички, секаде каде што сакате.Создадени и произведени во франција.Печатени во висока дефиниција со безбедно мастила, материјал е еко-пријателски.Може да се примени на било тешко и мазна површина - ѕидови, огледала, врати, или било која друга површина може да се мисли на.Дајте му на вашиот дом погледне и да се создаде освежување атмосфера.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll