Обновено
mxuteuk 22mm Нерѓосувачки Челик Метал Latching Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање Водоотпорен IP65 12-220V 3А 1NO 1NC Switch Станица Кутија со Поврзување Приклучок, 1 Година Гаранциј?

mxuteuk 22mm Нерѓосувачки Челик Метал Latching Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање Водоотпорен IP65 12-220V

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 519.84

Име на производ : Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање ;Контакт Тип : 1 НК 1 НЕМА ;Терминал Количина : 3. О:AC 10 A ;О:DC 3А ; Адаптери:12-220 V ; Тип : Latching;.Копчето Дијаметар : 28mm / 1.1" ; Планината Дупка со Дијаметар : 22mm / 7/8";Одговара Панел Дебелина(прилагодливи) : 6mm / 15/64"(макс.).Копчето димензии(Прибл.) : 31.8 x 46.8 mm /1.25" x 1.84"(Max.Кол x L);Кутија Големина : 66x45x63mm / 2.6x1.8x2.5 Inch (L*W*T).Пакет Содржина : 1 PCS x Итни Стоп Копчето Станица.Монтажа дупка големина : 7/8 ( 22mm).Вклучете комбинација : 1 NO1 NC.Работата видови : Latching.Моќност : 3А/12-220 V.Притисни за Заклучување, Пак да се Ослободи.Murshroom Главата.Монтажа дупка големина : 7/8 ( 22mm) Switch комбинација : 1 NO1 NC Операција видови : Latching Моќ : 3А/12-220 V Притисни за Заклучување, се Сврти кон Ослободување Murshroom Главата.

Повеќе детали

Mounting hole size:
7/8'' ( 22mm)

Слични производи во категоријата

2x слоеви на одбрана обезбедува военоодделение капка заштита.Слој 1 : Цврсти, отпорно на гребење поликарб

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

Kicker (2) 45 L7 R152 Автомобил Аудио L7 R Плоштадот 15" Под 1800 W Subwoofer L7 R15 Пакет со Хармонија ХАA1500.1 Засилувач & Amp Ком

L : 246mm; a : 40mm; b : 20mm; c : 15.5 mm; d : 17mm;.Двете vernier читање и дигитални читање;.Нулапоставување на било која позициј

Куќа или точак, ќе се направи.Родителот е Избор : импресивната градење на блок во собата може да се подоб

Моќен пареа и lockable пареа потребен ви овозможи да континуирано експлозијата преку задачата при рака.При

За се одржува акција се префрлува, еден притиснете на педалата контролира власта, а еден акција се префр

Истата платформа како и во Smartphonesпатент.Само стол за масажа линија која е истражуван, развиени и собрани

Полиетилен гликол 20 000 Da · USP G16 Поларна фаза.Се препорачува за растворувач анализа и алкохоли, погоден за

Пакет : 3pcs четка влошки.Се вклопува Ајкула Модели : S1000 S1000 A S1000 C S1000 WM S1001 C правосмукалки.Singel страната диза

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен checkin известување со познати лица, или ако непознати л

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШИЊА со ВОДА – 20 Унца Шишиња со Вода се совршени за во автомобил, канцеларија, тере

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли

★Како да го користите : им Помогнам на метла напред и нагоре со една рака Дознајте четири 106cm ограничени

[Компатибилен со i Phone 13 ] Овој GVIEWIN мермер случај е САМО КОМПАТИБИЛНИ со i Phone 13 6.1" 5 G (2021 порака) [Прилично &

Задните Control Panel : Зелена Ладење, Црвена Греење, Едно Копче Switch.Дома Автомобил Двојна намена 12v / 110v Моќ Кон

Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Комплет.Дијамант DotzДијамант Везови Аспект Уметност Компле

Сет од 2 Кутии за Складирање 11 x 10 .5 x 10.5.Карактеристики на праска, розова и зелената страна се насликани а

Автомобилот USB полначот има влезен напон од 1224 V и може да биде инсталирана на сите 1224 V камиони.Нема потр

Пакетот вклучува : Стол, Terra Touch Ткаенина, Слободно Брз Заклучување на Лицето Остатокот Платформа, од Суш

√ Направени од високо квалитетен материјал, уникатно и удобно тактилни впечаток.Наплатата ќе се запре

✔️ 《 ОРИГИНАЛНИ ЕВРА SPEC ИЗГЛЕДА 》 Како што се гледа на Европската модели на BMWs, Уникатен Пушеле Леќа ст

Сет од 2 Кутии за Складирање 11in.x 10.5 во.x 10.5 во.секоја од нив.Карактеристики на Морнарицата и Злато Месечи

Материјал : Памук, лен ткаенини.Големина : 32*16 cm / 12.6"*6.3".Лесно да се инсталира.Сигурно во прилог на сонцето

100% Полиестер.еластична затворање.Измијте ладно.Перформанси tee и шорцеви во собата во кој Марвел Стрип с

Scroll