Обновено
LKESWLE Акрилик Рака Замена за рачно изработени Торба Кофа Плажа Чанта Справува со Врвот се Справи со Кеси Чанта Рачка (Боја : D: D)

LKESWLE Акрилик Рака Замена за рачно изработени Торба Кофа Плажа Чанта Справува со Врвот се Справи со Кеси Чанта

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1295.76

Факултативна должина : 45 cm (17.71 инчи).Акрилик материјал, таписерии и елегантен изработка.Направете вашиот DIY занает проектот полесно и да ви донесе повеќе забава.Совршен рачка за DIY чанти, многу погодна за чанти и чанти.Ова е голема торба појас замена алатка која може да помогне да се промени стилот на кесата.Функција : Акрилик материјал, таписерии и елегантен изработка.Направете вашиот DIY занает проектот полесно и да ви донесе повеќе забава.Совршен рачка за DIY чанти, многу погодна за чанти и чанти.Ова е голема торба појас замена алатка која може да помогне да се промени стилот на кесата.спецификација : Материјал : Acrylic Optional должина : 45 cm (17.71 инчи)Количина : 1 piecenotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x чанта справи со (не вклучувајќи и други додатоци демонстрации во слика)што се Должи на рачно мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-2cm.

Повеќе детали

Material:
Acrylic
Optional length:
45 cm (17.71 inches)
Quantity:
1 piece
notes:
Due to manual measurement, please allow an error of 1-2cm. Please make sure you don't mind before bidding. :
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
The package includes:
1 x handbag handle (not including other accessory demonstrations in the picture) :
Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of 1-2cm. :

Слични производи во категоријата

Нашата кутија брави се направени од добар квалитет метал материјал, издржлив за да го користите и практ�

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд 676 DANCraftit

【Моден дизајн】 : се Користи за да се направи Рамо кеси материјал.Нашата кожа за на рака може да ја замен�

Голема DIY хардверски додатоци за правење чанта, затворач торба, монета чанта,и др (Вреќа НЕ се ВКЛУЧЕНИ).О

3 Боја Чанта Рачка : Злато, платина и gunmetal, не може да одговара на различни стилови на рачно изработени то�

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд 118 DANCraftit

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Личнос

✿Парична казна изработка и цврста издржлива ✿Елегантен и практичен дизајн ✿Прикажи ги исклучите ваши

Класична Замена на Рака или Справи за DIY Торба, како што се чанти, purses, спојки, кростело, кеси и сл.Вкупнат�

Кожа обвивка.Тока затворање.МАТЕРИЈАЛ : Вистински cowhide кожа со злато clasps, трајни и здрав.ГОЛЕМИНА : вкупн�

Материјал : ABS имитација бисер.Постојат две метални токи на бисер синџир, која може да се инсталира како �

② Можете да ги користите овие железо рамен чанта синџири да DIY различни кеси и занаети, тие можат да бида

Срцето Дизајн : Ова е класичен и елегантен срце облик, без разлика дали тоа е направено во домашна декора

2 Големини на Располагање : ќе добиете две чанта рачки на различни должини во исто време, еден е за 120cm / 47.2

[Информации за производот] ќе добиете 1 парче на имитација бисер мушка се справи со синџир околу 60 cm / 23.6 �

Помогне да се заштитат вашите раце кога holing тешка вреќа.Лесен за употреба и пазарот на енергија во одред

Оваа чанта рамка е ретроврежан и убави и ја прави вашата торба повеќе атрактивни.Ова заклучување рамка �

Со високи Перформанси : Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност факто

Материјал : Памук.Должина : 78 инчен; width : 0.8 во / 1 / 1.4 во / 1.5 во / 2 во.Одличен за Чанта Ремени, Чанти, Ремени,

Scroll