Обновено
GoPro HERO8 Црна Акција Камера Пакет со Двојна Батерија Полнач & Бонус 3 Вкупно Батерија - Broage Црна Торба за HERO8

GoPro HERO8 Црна Акција Камера Пакет со Двојна Батерија Полнач & Бонус 3 Вкупно Батерија - Broage Црна Торба

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 8615.76

На Go Pro HERO8 Црна поддржува до UHD 4 K видео резолуции, и на време застаруваат, до 1080p240 бавно движење, и супер-slow-motion видео.5 секунди пред и по ваша слика за да ви даде повеќе избори за најдобар рамка.Објективот поле на гледање (FOV) избори има исто така надграден за да на четири начини : Тесен, Линеарна на 24.Дополнителни ажурирања вклучуваат sleeker физички дизајн со "виткање прсти" тип на база за брза монтажа, редизајниран батеријата вратата за побрзо батеријата промени, леќа со два пати на отпорност како HERO7, изборен Батеријата Мо за речиси 2,5 пати x повеќе животниот век на батеријата, изборен флип-up Дисплеј Мо да се направи преглед вашиот рамка полесно, изборен LED Светло Мо, и изборен Медиуми Мо да се прошири вашиот додаток можности.На HERO8 Црна карактеристики ажурирани Hyper Smooth 2.5mm Аудио Микрофон Текст со Медиумите Мо за HERO8 Црна или Про 3,5 мм Микрофон Адаптерот (се Продава Одделно) СУРОВИНИ и Аудио Фати (.Po Rible Go Pro augments својата веќе импресивен акција камера линија со HERO8, на разноврсна следната генерација акција cam дизајниран да го фати мазна, стабилни снимки на вашиот најновата авантура, од едноставна патување со брод на диви скок-off-a-планински возење. Клучни Features Streamlined Дизајн со Виткање Fingers HERO8 Црна Mods Compatibility Hyper Smooth 2.0 стабилизација да се произведе мазна, gimbal-како движење во сите поддржани рамка стапки, без потреба за gimbal.5 мм, и Super View во 15.Тоа, исто така, има обновено Ноќ-Застаруваат функција да се пука и процесот до 4 K време-погрешки во текот на ноќта.4 mm, Широк во 16.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сет од 2 Кутии за Складирање 11 x 10 .5 x 10.5.Карактеристики на праска, розова и зелената страна се насликани а

Специјално Дизајнирани Паричникот Случај за i Phone 7 (2016 година), i Phone 8 (2017), i Phone SE 2 Генерација (2020).Компатиб

Експо висок квалитет кутија поврзувани мини optician завртка машина клешти.Странични секачи се совршени за

Практичен Подарок Forboys,Девојки,Пријатели,Мајка,Татко,Неа Или Него.Можете Исто Така Да Го Отстраните Рам

Пакетот Висина на Производот е 74.422 сантиметри.Пакетот Должина на Производот е 14.732 сантиметри.Пакетот Ш

Научник, СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Обезбедува релаксирачки ароматерапијата искуство.НАПРАВЕНИ со КОРИСТЕЊЕ

✔️ 《 ОРИГИНАЛНИ ЕВРА SPEC ИЗГЛЕДА 》 Како што се гледа на Европската модели на BMWs, Уникатен Пушеле Леќа ст

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен checkin известување со познати лица, или ако непознати л

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

Автомобилот USB полначот има влезен напон од 1224 V и може да биде инсталирана на сите 1224 V камиони.Нема потр

Бидејќи на боја класификација, тоа го прави на 3 Димензионални пенкало повеќе корисни во изработката на

Моќен пареа и lockable пареа потребен ви овозможи да континуирано експлозијата преку задачата при рака.При

L : 246mm; a : 40mm; b : 20mm; c : 15.5 mm; d : 17mm;.Двете vernier читање и дигитални читање;.Нулапоставување на било која позициј

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

2x слоеви на одбрана обезбедува военоодделение капка заштита.Слој 1 : Цврсти, отпорно на гребење поликарб

Addi Кликнете.plugandповрзана меѓусебно сетови 3 златно обоените канапи 60 / 80 / 100cm и конекторот 10 совети од 3,5 д

Конекции се направени преку интегриран подигнат дека поедноставува инсталацијата, која добива надвор

Автомобил Сонцето Стакло Организатор е направен на СТП кожа за да бидете организирани за годините што д

Пакет : 3pcs четка влошки.Се вклопува Ајкула Модели : S1000 S1000 A S1000 C S1000 WM S1001 C правосмукалки.Singel страната диза

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

Сет од 2 Кутии за Складирање 11in.x 10.5 во.x 10.5 во.секоја од нив.Карактеристики на Морнарицата и Злато Месечи

Полиетилен гликол 20 000 Da · USP G16 Поларна фаза.Се препорачува за растворувач анализа и алкохоли, погоден за

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

Широко се користи во мерењето на различни типа на обработка.Внатрешен дијаметар, надворешен дијаметар

[Напон прилагодливи] : излезниот напон може да се прилагоди рачно.На прилагодливи излезниот напон е толк

Scroll