Обновено
Moen TS42112-9700 Weymouth Две-се Справи со Висок Лак Ѕид Бања Тапа со Вентил, Хром

Moen TS42112-9700 Weymouth Две-се Справи со Висок Лак Ѕид Бања Тапа со Вентил, Хром

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1965.60

Се фокусира на деталите со Moen производи, и ќе биде во можност да се прилагодите овој простор - што го прави повеќе стилски, додека размислува на вашиот личен вкус.Туш ќе ве разбуди, ја смирува вашите сетила или релаксира вашето тело - и тоа започнува од минута ќе се чекор во вода.Нивните потреби и согледувања се вози на развој на прекрасен, иновативни производи и технологија што помогне да се направи секојдневните задачи, само малку полесно.Таа треба да дојде како изненадување дека ќе трошат повеќе активни време во кујната од која било друга просторија во домот.Од рачни тушеви и rainshowers да слајд барови и спрејови за тело, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашиот туш.Од мали, интимни прав соби голем, луксузен господар бањи, мали промени во вашата бања може да направи голема разлика во освежување на еден од најпрометните соби во куќата. Две–се справи со рачката на менувачот се направи тоа лесно да се прилагоди на вода.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ES8661 QLL Крај : Полиран Хром Карактеристики : Centerset бања тапа АДА согласност 0.25 Пак керамички диск кертриџ Ц

Елегантен дизајн : доволно удобно висина и 360°ротирачки spout дизајн е погодно за семејни употреба.Елегант

Солидна месинг изградба.Капеслободен керамички диск кертриџ.Ѕид 2дупка за инсталација.Прилагодливи це

Исцедете собранието вклучени.Единствен, на плоштадот рачка за прецизни активирање.Цврст, нисководи мес

Инсталација : Палубата на Планината над контра слив.Еден Справи Со Една Дупка Бања Потоне Fauct За Лесна Ко

големина : 5.3 x 4 x 7.3 Со smart мешавина на сад форми и големини за различни складирање потреби, Лесно Essentials са

✅ 1 до 4ДУПКА ИНСТАЛАЦИЈА на КОМПАТИБИЛЕН : тапа може да биде инсталиран со појавување заврши палубата п

Солидна месинг изградба.Капеслободен керамички диск кертриџ.Дек планината инсталација...

Хром финиш е високо рефлективна за огледало–како изгледа дека работи со било кој стил на декорирање.Ед

Ние немаме Податоци за тоа.АДА во Согласност Исполнува АДА / ANSI A117.1 барања, обезбедување пристап за сите

2 x Снабдување со Вода Линии.Број на Дупки Бара : 1 или 4 инчен 3Дупка.Инсталација Метод:ПовршинаMounted Number н

✔Водопад Spout : Таа обезбедува нежна каскада да се направи миење раце бриз, убава и практична ✔Ѕид Тип : Ѕ

Солидна месинг изградба.Капеслободен керамички диск кертриџ.Ѕид 8" центар 3дупка за инсталација 1.2 GPM / 4.5

Ограничени се вели : [] Тип : Gooseneck Бања Тапа Предмет : Gooseneck Бања Тапа Боја : N / A Вклучува : Во Линија на Филт

На spout дофат на 3.THP3158 : 4 инчен шири.На spout дофат на 3.Овој безбеден дизајн инхибира на топлински проток, одр

Едно парче изградба.Cutза да Должина за чистење, професионална инсталација 100Процентно Согласност.За упо

ПОГОДЕН ЗА : Овој сосема нов и висок квалитет на еден ладно славина е совршен за употреба во машина за пе

Погоден тип : мијалник тапа.Структура тип на : слободен.Отворениот метод : промоција.Површината технолог

Дек Монтирани 3 Дупки,Одговара за 8инчен Центар(од лево на десно) Дупки најмалку.Ладна и топла вода мешањ

Вклучува појавување заврши popup одвод на собранието и снабдување со вода црево 3дупка, 4Инчен centerset дизајн

Тапа Заврши Како На Сликата Подготвени За Инсталирање.Одговара 3 Дупка 4" Centerset Апликации 4" Центар.Специ

Dual рачката на менувачот се исполнат АДА насоки.Распространета бања чешми се познати по нивните разновр

57 / 8 во.Тапа висина 51 / 4 во.Spout дофат 51 / 8 во.Aerator висина.Солидна месинг тело.Метал рачката на менувачот.Мин

Димензии : Тапа Висина : 8.66 инчи; Aerator Царинење : 6.69 инчи; Spout се Постигне : 5.11 инчи.Издржливост : телото мате

Сосема нов и висок квалитет на славина за вода со една рачка и еден вода штекер.Направени од премиум ABS с

Крај : Масло Протри Бронза.Димензија : 2 x 4 x 7.3 во.Тежина : 7 кг.Задоволство Странство.Произведена со највис

Scroll