Обновено
ЛЕЛЕ БУЛЧИНСКИ Шампањ Кристал Принцезата Тиара Круна Кралица на ноќта на Вештерките Костим Накит, Булчински Headbands и Обетки Комплети за Жени (Злато)

ЛЕЛЕ БУЛЧИНСКИ Шампањ Кристал Принцезата Тиара Круна Кралица на ноќта на Вештерките Костим Накит, Булчински

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

【МАТЕРИЈАЛ】 : Користи шампањ кристал, жица, еко-пријателски легура.Свадба headband и обетки поставени се целосно рачно изработени, можете да бидете сигурни дека тоа е единствен!Погодно за фиксно на главата и е удобно. 【Тиара】 : булчински headband е дијаметар : 5.90", висина : 1.97".Големина одговара на сите.Постојат циклуси во внатрешноста на бендот на тиара за прикачување тоа сигурно во вашиот tresses. 【Обетки за Жените】 : свадбата обетки се околу 2.36" * 0.79", 2 парчиња пакет, без никел и анти-алергиски за безбедно да го носи. 【Подарок-Wrapping】 : Таа е згодна!Совршен за сликата на невестата, свадба, забава, фото сесија, фестивали и прослави!Голема идеален подарок за невестата, деверуша, мајка, пријателка и сестра. 【AW БУЛЧИНСКИ】 : Чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил ако имате прашања или ви треба помош.Доживотна гаранција.Други Стил Свадба Коса Додатоци Можете Да Како Што Се : .Шампањ Тиара за Жените-Тиара е прилагодлив со внимателно виткање и истегнување на завршува освен да се вклопи во повеќето стилови на косата и главата големини.Обетки кристал-Овие модни-напред капка обетки се совршен додаток за многу формални настани.Пјер, Матурска, Свадба, Свадба Ден, Празник Подароци, слатка 16, На сцената обетки, Подароци за неа.Прилики-Совршени за Свадба, Годишнина, Ангажирање, Булчински Туш, Бебе Туш, Градина Прием, Матурска, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Театар), birthday (Роденден, Прослава, Одмор, Костим партија, Секојдневна Употреба.Пакет-Убаво спакуван s/Ден Божиќ/Роденден/Годишнината/Мајки Ден.Други Стил Свадба Коса Додатоци Можете Да Како Што Се : .

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

МАТЕРИЈАЛ : ткаенина материјал цвет со светкавиот кристал,венчиња со еластичност.Тоа е удобно и убаво д

Пакетот вклучува : 9 парчиња јазол headbands во вкупно, вклучувајќи 3 x бисер сомот јазол headbands, 3 x сомот јазол he

Меки и Удобни Материјали Секој лак headband е направен од висококвалитет најлон ткаенина која е мека и не с

HEADBAND ГОЛЕМИНА : приближните димензии на headpiece е 7,4 x 3,1 ВО (19 см Х 8 см).Голем лак на врвот што го прави забавн

Тоа може да се користи како headband,капа,beanie,вратот gaiter,ветер или прашина екран,balaclava,пиратски стил капа,шам

КВАЛИТЕТ НА ВЕЗОВИ.НАПРАВЕН ОД 80% ПАМУК 12% ЕЛАСТИЧЕН & 8% НАЈЛОН.WNBA.ADIDAS.СЛУЖБЕН ЛИЦЕНЦИРАН ПРОИЗВОД.ОВА Е

Тип : Hairband.Материјал : кадифен.Боја : Кафе,жолта,Сина,црна,беж.Пол : ЖЕНИТЕ.Стил : Во Домот.Стил : Elegant Gender : WOM

【Пот Wicking Ткаенина】 : Ова фитнес headband направени од Крпа платно, дише, тенок, многу абсорбента, кои лесно

Но, што е уште поважно,Секој лак е странаsewed и врзан со големо внимание во пушите средина.еластичен headband

Тип : Headband.Материјал : крпа.Пол : жените / девојка.Боја : црвена,кафе.Пакетот Вклучува : 1 PC Headband.Материјал : c

Имаме поголем спектар на убава коса додатоци 【Погодни Прилики】 Нашата Симпатична и слатка лак headbands се

Увезени.Официјално Лиценцирани.Сите одново, од тебе, тимобоени дизајн.Печатени тим логото екранот.Мате

Можете Да Ги Користите Под Главата Носи, Да Се Комбинираат Стил И Топлина Заедно.Па Тоа Ќе Биде Слатка Из

【Карактеристики】 : супер меки, дише и еластичен, совршено се апсорбира сите пот за време на спортски ак

полиестер 100% Полиестер Влакна.Премиум Квалитет : Овие Пот Бендови Се Направени На Премиум Памучен Матер

Материјал : Крпа.Боја : розова, виолетова, сина, жолта.Стил : Моден стил.Пол : Жените И Девојките.Пакетот вк

Еластична затворање ✨Нашата црвена цвет headband е празнична оркестарот сте биле во потрага за + гарантира

✮ Флексибилен И Да Се Дише Материјал : Спортски Headbands Се Дише И Лесен Во Тежина, Кои Ви Даваат Подобра Ост

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

Карактеристики Материјал : Полиестер Боја : Случајни Боја, Големина : 13.Пластични Лакови Headband Со својат

Ако тагови и производот се оштетени, вашиот наплата ќе биде нефункционален.45 инчи, може да се протегала

Изберете BABEYONDAll на нашите производи се fullfilled страна само, ние никогаш не ги овластува трето лице да го пр

Големина : Овој прекрасен flapper headpiece е слободен големина одговара на сите.Можете да ги користите за коса,

Лесен и лесно да се стави на.Стил на вашата коса удобно само во секунди, лесен за употреба и мала тежина.П

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

2 инчи, затегнувачка должина од околу 38cm / 14.Комплексни влакна имаат карактеристики на брзо сушење на ко

Создадени Исклучиво За Дизни Тема " Паркови И Хотелски.Создадени Исклучиво За Дизни Тема " Паркови И Хот

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

Scroll