Обновено
Мали Гроздобер 3А Кубни Циркони Церемонија Tiaras Prinicess CZ Свадба Невестата Круни За Роденден Коса Додатоци Сребро HG0104

Мали Гроздобер 3А Кубни Циркони Церемонија Tiaras Prinicess CZ Свадба Невестата Круни За Роденден Коса Додатоци

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 885.60

Тежина : 75 Грама.Функција : Дијаметар : 5.Погодна за Жени, Невестата, Девојки, Деца, Возрасни, Сестра, Другарка, Девојка, Жена, Мајка, Свршеница, Ќерка, Пријателка, Дами.Боја : сребро.Метал е бакар обложено со вистински платина, многу сјајна и светла, не е лесно да исчезнат Одлично Изработка : Поставување од страна на Микро-Отвори, направени со рака, каменот не е лесно да падне надвор.18 инчи (hight во центарот), одговара на возрасни и млади.Материјал : Направен од висок квалитет на јасно целосна Кубни Циркони, не е лесно да се фати раздразливост, еко-пријателски. ❤ПОВОД : Perfec за Свадба, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Костим партија, Роденден, Театар, Cosplay, Матурска, враќањето дома, Прослава, Празник, Денот на Вљубените, Церемонија, Quinceanera, Годишнина или за било која друга посебна прилика.91 инчи (одговара на повеќето од возрасните) Х 1.На површината и назад ќе бидат полирани, исто така, обично, другите фабрика само полиран површината.Позлата со вистински платина, сјај од родиум позлата, и не е лесно да исчезнат (сребро позлата лесно исчезнат во воздух).Оваа Aoligrace Кубни Циркон круни и tiaras се погодни за жени, девојки, невести и деверуша.Aoligrace Кубни Циркон круни и tiaras може да се користи како Парче Коса, Коса, Украси за Коса, Игли за Коса, Клип, Губење на Лозата, Headpiece, Headband, Headwear, Коса Додатоци, Подарок за Жените, Коса, накит, Headdress. ❤Подарок Избор : Подарок за Жените, Невестата, Девојки, Деца, Возрасни, Сестра, Другарка, Девојка, Жена, Мајка, Свршеница, Ќерка, Пријателка, Дами, Принцеза Кралица.91 инчи Висина на центарот : 1.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Пакетот вклучува : 9 парчиња јазол headbands во вкупно, вклучувајќи 3 x бисер сомот јазол headbands, 3 x сомот јазол he

Одговара За Било Кој Спорт : Носат Главата Врзуваат За Тенис, Фудбал Полето, Лути Утро Jogs, Напорни Јога Се

85% Најлон.Увезени.Пакет од 4 состои од : Црна, Сива, Розова, и Стари Зголеми главата бендови.Влага wicking.Одрж

Кристал Круни и Tiaras Боја : Сребро и различно обоени.ГОЛЕМИНАСребрена круна : Околу 2 инчи во висина, 6.7 инч

Материјал : Крпа.Боја : розова, виолетова, сина, жолта.Стил : Моден стил.Пол : Жените И Девојките.Пакетот вк

Тип : Headband.Материјал : крпа.Пол : жените / девојка.Боја : жолта,слонова коска,црна,розова,сива,зелена.Пакет

Пакет количина : 2 парчиња различни видови на свадба headpiece, embellishing со faux бисер и кристално монистра, изгле

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

????Се ПРИЛАГОДУВА ГОЛЕМИНАТА – Нашите Патент дизајн ви овозможува да се добие Совршено се Вклопуваат во

полиестер 100% Полиестер Влакна.Премиум Квалитет : Овие Пот Бендови Се Направени На Премиум Памучен Матер

Полиестер.Производ материјал : висококвалитетен полиестер.Растеглив спортски sweatband, дише и мека.Чувајт

Увезени.Официјално Лиценцирани.Сите одново, од тебе, тимобоени дизајн.Печатени тим логото екранот.Мате

Создадени Исклучиво За Дизни Тема " Паркови И Хотелски.Создадени Исклучиво За Дизни Тема " Паркови И Хот

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер

Материјал : Сатен Ткаенина + Пластична Рамка + Внатрешна Ткаенина.Големина : 4.7"(L) x 1.1"(W) x 5.5"(H) / 12cm(L) x 2.7 cm(W) x

Изберете BABEYONDAll на нашите производи се fullfilled страна само, ние никогаш не ги овластува трето лице да го пр

ИМАЈТЕ УШИ ПРИЛИЧНО ТОПЛО : увото потоплите беше направен од висок квалитет на руно и полиестер,Чува ваш

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

МАТЕРИЈАЛ : ткаенина материјал цвет со светкавиот кристал,венчиња со еластичност.Тоа е удобно и убаво д

★Лесно да се носат и разноврсна : мажите е headband е пораби на задната страна на headband, што ќе ви овозможи да

Карактеристики Материјал : Полиестер Боја : Случајни Боја, Големина : 13.Пластични Лакови Headband Со својат

HEADBAND ГОЛЕМИНА : приближните димензии на headpiece е 7,4 x 3,1 ВО (19 см Х 8 см).Голем лак на врвот што го прави забавн

Една Големина Дише,Мека И Пот Wicking; Чувајте Ги Вашите Очи, Далеку Од Пот,Фитил Далеку Влага И Сува Брзо.Ис

Одговара за мажите и жените.Спецификации : Боја : сива, виолетова, темно сина и розова Материјал : полиест

Категорија : Hairpin.Боја : црна и зелена боја.Материјал : Ткаенина.Страни се повеќе заситени и имаат текстур

6 Бои 6 pack спа headbands во мешани бои, бела, кафена, Каки, розова, сива и зелена, доволни количини и избрани бои

Scroll