Обновено
50 Персоналните КОМПЈУТЕРИ Drawstring Ранец ,Прилагодено Лого Салата Торба Drawstring Училиште ЈП за Полнење Вреќа Спорт

50 Персоналните КОМПЈУТЕРИ Drawstring Ранец ,Прилагодено Лого Салата Торба Drawstring Училиште ЈП за Полнење

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 420.00

Тие се направени од водоотпорен материјал и имаат drawstring кабелот.Торба доаѓа во изборот на бои, кои стојат надвор!.ве Молиме контактирајте со нас да видиме како нашите промотивни производи може да им помогне го прослават вашиот настан и расте вашиот бренд и бизнис.Овие може да се продаваат во промет на големо и промет на мало пазари или да се користат за подобрување на вашата компанија слика или услуги.ИДЕАЛЕН ЗА : Кампување, планинарење, на патување, на отворено активности, јога, децата во училиштето материјали, плажа, базен, теретана, рекламирање материјали, партија услуги, донации, дома чување.Големина : 15.3" X 13" ,Имаат вашето Лого/Бренд печатени на овие спортски торби, ова промотивни производи може да им помогне го прослават вашиот настан,расте вашиот бренд и бизнис,Совршен за промо предмети, корпоративни настани, tradeshows, семејството reunions и повеќе.Ако сте во потрага за сопствени промотивни производи, евтини промотивни материјали, корпоративни подароци,трговија на големо според вашиот сопствен дизајн, или треба да прилагодено лого дизајн на тоа, или сакате да најдете уникатни подароци, ќе се дојде до правото место.Зголеми вашиот бренд изложеност на движење со Не-Плетени Хит Спортски Пакет!Овој спортски пакет е направен од не-плетени и водоотпорен обложени полипропилен што е и издржливи и подолготраен!Главната преграда е заштитена од drawstring затворање.Бесплатни Прилагоди Вашето Лого : не Постојат дополнителни трошоци за користење на логото постави или други такси, ние може да се печати било лого.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

3inch,Која Е Доволно Голема За Вршење На Разни Предмети, Како што се Фитнес Облека,Чевли,Спортска Опрема,Дн

На Пациентот Drawstring Е Силен И Издржлив, И Тоа Не Е Лесно Да Падне.Додатоци Структура : Една Од Главните Џеб

Си нашол тоа : вашиот нов омилен торба е само еден клик од вас.Во прилог на висок квалитет на изработка на

Класификација : Платно Ранец.Материјал : Платно.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Поголем Капацитет : Овие Drawstring Торба За Мажите И Жените Мерки 18x15.Одете на Вашите Нарачки да започне да с

Drawstring Торба Големина 16.1 L x 13.3 W инч.Совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носатна багажот, кампув

Полиестер обвивка.Drawstring затворање 5 Мл.Изработен од полиестер, издржлив материјал withstands секојдневно но

Идеален Подарок : Идеални За Складирање Прибор За Патување, Спортување, Фитнес, Јога, Трчање, Обука, Плив

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Drawstring Торба направен од Висок Квалитет на Полиестер Ткаенини Материјал Чува Вашите Вработе

2 предни џебови за дополнителна меморија и организација.Пред скапоцености џеб да задржи вашите работи б

Ако Имате Било Какви Проблеми, Ве Молиме Ни EMail Прво За Вашите Грижи.Издржливи&Удобно за леснотијата на в

Уникатен дизајн посебен дното џеб е дизајниран да одговара на вашите чевли или други спортски додатоци

Drawstring затворање.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & МРЕЖА ЏЕБОВИ:Димензии се 19.6" х 15.7" x 7".Оваа drawstring ранец лесен пристап д

Scroll