Обновено
Idepet Есен Куче Bandana 3 Pack ноќта на Вештерките Падне Пет Триаголник Bibs Шамија Симпатична Турција Maple Leaf Печатење Kerchief Поставува Перат Додатоци за Мали, Средни и Големи К

Idepet Есен Куче Bandana 3 Pack ноќта на Вештерките Падне Пет Триаголник Bibs Шамија Симпатична Турција Maple

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76

Тоа е светлина ,comfortabe и пријателски за да вашиот мал пријател на кожата,тие би сакале тоа на вратот.Боите може да изгледа малку различни, поради мониторот.Карактеристики : Материјал : памук ткаенина Боја : Multicolor, црна,портокалова и бела.Ве молиме мерка вашето домашно милениче вратот дебелина прво пред да нарачате.Топло забелешка : големината може да има мали грешки поради прирачник за мерење. -Идеален за секојдневна облека, фотографија шут, забави, свадби.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Убаво подароци : Тоа е добар избор за да им даде на овие преносот на топлината DIY куче bandanas на вашата прек

100% Памук ✦ 100% Памук ✦Големина : 22 x 22 инчи , одговара и за мажите и жените, децата и возрасните...

Совршен за бебе соопштенија, најави бременоста, бебето, или бебето туш подарок за кучето!.Направен од 100%

СТИЛСКИ Божиќ Bandanas : куче божиќ scarfs се дизајнирани со симпатична Божиќ елемент модели, полн со Божиќ атм

Како топло подароци : Само да се подготват нашите мачка и куче смешно прибор за облека за вашите милениц

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Полиестер.8(инчи) Дебелина е 0,4 MM, висок растеглив одговараат на обемот на главата 21.СОНЦЕ, УВ,ПРАШИНА З

100% Памук ✅Материјал : 100% Мека Памучна ✅Големина : 22 x 22 инчи ✅Унисекс.Двострано Печатени Paisley Bandana, Кој Ст

За нас Здраво, добредојдовте на ARING МИЛЕНИЧИЊА : )Па малку позадина за тоа како јас дојдов за да ја отвори

Велигден Куче Bandana : Дизајниран со симпатична морков и зајакот шема, полна со велигденски атмосфера, сов

Се ПРИЛАГОДУВА ГОЛЕМИНАТА : Мали вклопува necks до 13 инчи.Големи се вклопува necks до 17 инчи.XL се вклопува necks

Примена : sublimated bandana е елегантен подарок за обичен миленичиња; чиста празно bandana е погодна за многу форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Квалитет на материјалот : овие Свети Патрик ден куче bandanas се направени од полиестер, кој се дише, флексиб

Направен од 100% памук, нашите bandanas се конструирани да се издржливи сепак ултра мала тежина, па вашето куч

ПОСЕБЕН КОМПЛЕТ ЗАШТЕДА : 2 пакети за Божиќ, или се сите 4 пакети pup bandana подготвени за домашно милениче па

♥Направени од Двоен Слој : за Разлика од другите низок квалитет bandana со само еден слој, нашите куче bandana е

100% Памук ✦ 100% Памук ✦Големина : 22 x 22 инчи , одговара и за мажите и жените, децата и возрасните ✦Количина :

Scroll