Обновено
Sunnydaze 10 Комбинација Мулти Игра Маса со Билијард, Притисни Хокеј, Foosball, Пинг-Понг, и Повеќе, 40 Инчи

Sunnydaze 10 Комбинација Мулти Игра Маса со Билијард, Притисни Хокеј, Foosball, Пинг-Понг, и Повеќе, 40 Инчи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5256.00

10-ВО-1 КОМБО ИГРА ПИНГ - Заменлив tabletop ти овозможува да игра хокеј на слајд, foosball, базен, shuffleboard, пинг-понг, шах, карти, дама, куглање, и табла.ЛЕСНО да се СОБЕРАТ Сите додатоци се вклучени толку лесно можете да префрлате од една игра на друга за часови на уживање.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на простор за ЧУВАЊЕ - Сите игра маси оџакот помеѓу билјард база и foosball табела правејќи го овој совршен додаток за игра соба или детска соба.Димензии : Билјард маса : 22.5 инчи широка x 27.5 инчи висок x 40 инчи долг; Билијард топки се 36mm (од 1,5 инчи); Foosball табела : 24 инчи широка x 32 инчи висок x 41.25 инчи долго x 3.5 инчи длабоки.ГАРАНЦИЈА - Sunnydaze Оркестарот грбот на своите производи со 1-година производителот за грижете се-бесплатно купување.На Sunnydaze 10-Во-1 Игра Маса има голем број на класични игри да се задржи вашето семејство и пријатели да се забавуваат со часови.На сите-во-едно функција ја прави оваа игра табела простор за заштеда на енергија, па тоа ќе биде совршен прилог на rec соба или ден.Се складира екстра додатоци и игра одбори во внатрешноста на играта табела помеѓу билјард база и foosball табела значи, вие не мора да се грижите за губење на парчиња и ќе има се што е потребно за да игра на следниот натпревар.Изберете помеѓу повеќе активни и возбудливи игри како билјард, foosball, притисни хокеј, тенис на маса, shuffleboard и боречка или мозокот игри како шах, дама, картички, и табла.Овој иновативен дизајн, ви овозможува да поминуваат повеќе време да игра и помалку време за монтажа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

2x слоеви на одбрана обезбедува военоодделение капка заштита.Слој 1 : Цврсти, отпорно на гребење поликарб

Пакетот вклучува : Стол, Terra Touch Ткаенина, Слободно Брз Заклучување на Лицето Остатокот Платформа, од Суш

Сет од 2 Кутии за Складирање 11 x 10 .5 x 10.5.Карактеристики на праска, розова и зелената страна се насликани а

[Компатибилен со i Phone 13 ] Овој GVIEWIN мермер случај е САМО КОМПАТИБИЛНИ со i Phone 13 6.1" 5 G (2021 порака) [Прилично &

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Полиестер.еластична затворање.Измијте ладно.Перформанси tee и шорцеви во собата во кој Марвел Стрип с

Име на производ : Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање ;Контакт Тип : 1 НК 1 НЕМА ;Терминал Количина : 3...

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен checkin известување со познати лица, или ако непознати л

✔️ 《 ОРИГИНАЛНИ ЕВРА SPEC ИЗГЛЕДА 》 Како што се гледа на Европската модели на BMWs, Уникатен Пушеле Леќа ст

Специјално Дизајнирани Паричникот Случај за i Phone 7 (2016 година), i Phone 8 (2017), i Phone SE 2 Генерација (2020).Компатиб

Автомобилот USB полначот има влезен напон од 1224 V и може да биде инсталирана на сите 1224 V камиони.Нема потр

Бидејќи на боја класификација, тоа го прави на 3 Димензионални пенкало повеќе корисни во изработката на

[Напон прилагодливи] : излезниот напон може да се прилагоди рачно.На прилагодливи излезниот напон е толк

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

Пакетот Висина на Производот е 74.422 сантиметри.Пакетот Должина на Производот е 14.732 сантиметри.Пакетот Ш

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

Scroll