Обновено
Trinocular 20X-40X-80X 10MP USB3 Стерео Микроскоп на Широка Маса Стојат со 144-LED Прстен Светлина

Trinocular 20X-40X-80X 10MP USB3 Стерео Микроскоп на Широка Маса Стојат со 144-LED Прстен Светлина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 18623.76

Три зголемување нивоа : 20 X, 40 X, 80 X; Eyepieces : висок око-точка, широко поле WF10 X/20; Цели : ротациона 2 X и 4 X; 45 степени склони 360 степени rotatable бинокуларна главата; Остар стерео исправено слики во текот на супер широко поле приказ; Лево окуларни-цевка диоптријата на вредноста +/-5dp; Interpupillary растојание : 2-3/16inch ~ 2-15/16inch(55~75mm).0 кабел вклучени.5 X намалување леќа вклучени дава вашиот компјутер на екранот на пошироко поле на гледање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Специјално Дизајнирани Паричникот Случај за i Phone 7 (2016 година), i Phone 8 (2017), i Phone SE 2 Генерација (2020).Компатиб�

Име на производ : Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање ;Контакт Тип : 1 НК 1 НЕМА ;Терминал Количина : 3...

Задните Control Panel : Зелена Ладење, Црвена Греење, Едно Копче Switch.Дома Автомобил Двојна намена 12v / 110v Моќ Кон

✔️ 《 ОРИГИНАЛНИ ЕВРА SPEC ИЗГЛЕДА 》 Како што се гледа на Европската модели на BMWs, Уникатен Пушеле Леќа ст

Автомобилот USB полначот има влезен напон од 1224 V и може да биде инсталирана на сите 1224 V камиони.Нема потр�

Направени на рафинирани челик материјал, многу силни и издржливи, мазна површина, не е лесно да ' рѓа, вис

10ВО1 КОМБО ИГРА ПИНГ Заменлив tabletop ти овозможува да игра хокеј на слајд, foosball, базен, shuffleboard, пингпонг, ша

Kicker (2) 45 L7 R152 Автомобил Аудио L7 R Плоштадот 15" Под 1800 W Subwoofer L7 R15 Пакет со Хармонија ХАA1500.1 Засилувач & Amp Ком�

Пакет : 3pcs четка влошки.Се вклопува Ајкула Модели : S1000 S1000 A S1000 C S1000 WM S1001 C правосмукалки.Singel страната диза

Конекции се направени преку интегриран подигнат дека поедноставува инсталацијата, која добива надвор �

15.6" UHD (3840x2160), OLED, VESA Display HDR™ 500 Вистински Црна Уверение,100% DCIP3 Nvidia Geforce RX3080 Тенок и лесен Дизајн за максимал

Пакетот вклучува : Стол, Terra Touch Ткаенина, Слободно Брз Заклучување на Лицето Остатокот Платформа, од Суш�

Научник, СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Обезбедува релаксирачки ароматерапијата искуство.НАПРАВЕНИ со КОРИСТЕЊЕ

Assurant 360º Заштита Планови се важи само за прифатливи производи купени во последните 30 дена.Ако вашиот про

Широко се користи во мерењето на различни типа на обработка.Внатрешен дијаметар, надворешен дијаметар �

Автомобил Сонцето Стакло Организатор е направен на СТП кожа за да бидете организирани за годините што д

Сет од 2 Кутии за Складирање 11 x 10 .5 x 10.5.Карактеристики на праска, розова и зелената страна се насликани а

Материјал : Памук, лен ткаенини.Големина : 32*16 cm / 12.6"*6.3".Лесно да се инсталира.Сигурно во прилог на сонцето

Пакетот Висина на Производот е 74.422 сантиметри.Пакетот Должина на Производот е 14.732 сантиметри.Пакетот Ш�

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

Полиетилен гликол 20 000 Da · USP G16 Поларна фаза.Се препорачува за растворувач анализа и алкохоли, погоден за

Чување на кутии се 14.5x4x15", огради стан, кога не е во употреба.Овие функционални кантите се достапни во заб

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме �

1 Главно се користи за компресори за воздух, дизел мотори, бензински мотори, вода, пумпи...

[Напон прилагодливи] : излезниот напон може да се прилагоди рачно.На прилагодливи излезниот напон е толк

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен checkin известување со познати лица, или ако непознати л

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

За се одржува акција се префрлува, еден притиснете на педалата контролира власта, а еден акција се префр

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли�

Scroll