Обновено
HD Двоглед Телескоп 40X60 Зум HD IR Ноќ Визија Monocular Инфраред Двоглед Телескоп Телефон Носителот Tripod за Лов на Кампување Пешачење

HD Двоглед Телескоп 40X60 Зум HD IR Ноќ Визија Monocular Инфраред Двоглед Телескоп Телефон Носителот Tripod

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2178.00

Центар фокус механизам за брзо, лесно фокусирање.IR (инфрацрвениот) ноќ визија, видете, дури и во темната ноќ.Со прилагодливи tripod и телефон заграда, монтажни дизајн, практичен и удобен употреба.Екстра големи позлата цел зголемување на количината на светлина и сликата станува се повеќе јасна и светла.Можете да ги користите за да патуваат или да ја испратите на вашето семејство / пријатели како подарок.Нека имате најдобриот поглед на отворено авантури, идеален за отворено ентузијасти и пустината истражувачи, рачен и мора да се има за птицата гледа, дивиот свет, лов, планинарење, mountaineering, кампување, надзор и патување.Карактеристики : Центар фокус механизам за брзо, лесно фокусирање.IR (инфрацрвениот) ноќ визија, видете, дури и во темната ноќ.Со прилагодливи tripod и телефон заграда, монтажни дизајн, практичен и удобен употреба.Екстра големи позлата цел зголемување на количината на светлина и сликата станува се повеќе јасна и светла.Сите оптичко стакло леќи, FMC широкопојасен multilayer зелена филм, делумни боја слики не е никакво нарушување, Леќа супер светлина и светлината за собирање функција да се направи ноќ визија ефект подобро.Спецификации : Модел : 40x60 Цел Леќа : 55мм Окуларот Дијаметар : 23mm Призмата Материјал : BAK4 Пакет се вклучени : 1 x Monocular 1 x Прилагодливи Tripod 1 x Phone Заградата Забелешки : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка,ви благодарам. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.Ергономски дизајн ви помага да се фокусирате на вашата цел брзо и прецизно со една рака.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

може да се користи само како monocular, со телескоп окуларот капак.може да се поврзани со голем број на мобил

87 инчи, па лесно може да се стави во вашиот ранец или џеб кога лов, патување или кампување.7 mm Eye олеснувањ

Водоотпорен Антимагла Против пролизгување Дизајн : дневна Водоотпорен, Monocular телескоп има Опрстен запе

Совршен подарок за семејство или пријатели.Ноќ визија monocular телескоп е совршен за Планинарење, Лов, Качу

【ПРОИЗВОДИ ВКЛУЧУВААТ】 : Компас (вклучени)*1, Прашина маска*1, Tripod*1, Универзален телефон носителот*1, Крпа

Лесен за употреба со компактни pocketed големина, оваа мини monocular е лесен за употреба со една рака.Високо мо

ВОДООТПОРЕН,ПРЕНОСНИ : Расклопна окуларот за компактен складирање.Ние гарантираме за стилот е иста как

Можете да ги користите во врнежлив и влажни средини без да се грижиш за оваа точка ★[Monoculars се широко се к

10380 пати супер зум.Животот водоотпорен.Професионални BAK4 призма, висок индекс на рефракција.Голем окулар

Тоа ќе ви помогне да ги гледам работите со малку светлина, тоа нема да ви помогне да гледаат на работите

✔【Зголемување】 Ова ремек дело имаат 12x зголемување и 50mm објект леќа monocular обезбедува јасно и светла сл

• Monocular функција : со прекинување на две буриња, може да се користи како две независни monoculars со четирипат

Оваа monocular телескоп е многу јасна и остра, ќе ви се допадне прецизен фокус на вредноста и тоа изгледа цвр

Гледање на сценографијата, Лов, качување, планинарење : 1000двор набљудување поле, игнорирањето на дистан

Високо квалитетен материјал, Светлина и Преносни.Брзо и лесно да се постави, телескоп лесно да се отстра

360 50 Професионални Астрономски Моќен Телескоп Monocular Светлина Преносни HD Месечината Простор Планета Наб

Гумени оклопи со ленти зголемува триење, да го чува од лизгање надвор од вашата рака.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПО

◆▶Интимни услуга : Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас

✔ Една Рака Фокус Ергономски дизајн за лесно да се држат со една рака.Тоа е многу погодно кога ќе види н

IPX7 Азот Исполнет Водоотпорен со магла отпорни слој и Опрстен запечатени оптика спречување на влага и ос

MONOCULARS СО ТЕЛЕФОНСКИ АДАПТЕР Брз усогласување, компатибилни со телефонот случај, преносни и стабилна.Не

Monoculars обезбеди 40 пати зголемување, широк цел леќа со дијаметар од 2362mm, и на широко поле на гледање, што ќе

achine / Рака Мие со Ладна Вода, Линија Сува.y2k женска резервоарот на врвот лабава одговара плус големина на

Леќа донесе BAK4 призма тип, што го прави објективот повеќе транспарентни, јасни и светла.5% во спектрален

Scroll