Обновено
AUUXVA Земјата Галакси Складирање Кошница Коцка Играчка Складирање Корпа за Облека, Кошница Расклопна со Рачки Ткаенина Складирање Кошница за Полица Расадник Дома П?

AUUXVA Земјата Галакси Складирање Кошница Коцка Играчка Складирање Корпа за Облека, Кошница Расклопна со Рачки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 743.76

Големина : 15 x 11 x 9.5 инч.Материјал : Направен од 300 DPE обвивка,надворешните Платно материјал, мека и дише.Функција : Оваа складирање кошница е направен од платно од надвор и 300 DPE водоотпорен материјал во внатрешноста, на врвот е вграден челичен прстен, кој не е лесно да се деформирани, дршката е СТП кожа;количка за дизајн, кој може да го спаси вашиот простор за складирање кога не е во употреба, Својот голем капацитет го прави одличен избор за одржување на вашиот простор убаво.Се применуваат : Складирање коцки за чување на материјал, можете да ги користите во спалната соба, дневна соба, детска соба, канцеларија за да ги организирате вашите облека, играчки, книги,списанија, крпи и слично, кои може да се задржи вашата соба чисти и веќе не е неуредна.Answer : ___________________________ Note : Не машина перат, делумно рака измијте се препорачува.Големина : 15 x 11 x 9.5 inch Material : Направен од 300 DPE обвивка,надворешните Платно материјал, мека и breathable Feature : Оваа складирање кошница е направен од платно од надвор и 300 DPE водоотпорен материјал во внатрешноста, на врвот е вграден челичен прстен, кој не е лесно да се деформирани, дршката е СТП кожа;Количка за дизајн, кој може да го спаси вашиот простор за складирање кога не е во употреба, Својот голем капацитет го прави одличен избор за одржување на вашиот простор nice Apply : Складирање коцки за чување на материјал, можете да ги користите во спалната соба, дневна соба, детска соба, канцеларија за да ги организирате вашите облека, играчки, книги,списанија, крпи и слично, кои може да се задржи вашата соба чисти и не messy Note : Не машина перат, делумно рака измијте се препорачува.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Свитлива, нема простор, компактна и со четири свитлива влакна барови, целокупната дебели и издржливи.Ок

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК Моден персоналните дизајн ќе биде подарок за жени, мажи, момчиња, девојки и деца, соврше

Farmhouse Перење Ѕид Оркестарот : Ова farmhouse перење оркестарот ќе биде голем перење оркестарот ѕид уметност, с

ЛЕСНО ЗАТВОРАЊЕ Перење кеси екстра големи димензии со drawstring на врвот задржи облека сигурен во торба за

Направен од висок квалитет на најлон мрежа со патент затворање, трајни производи за долготрајна употре

Спецификација на производот : Материјал Информации ==полиестер・latex Color Информации ==black Size Информации ==44

Боја : Бела; Материјал : Полиестер,Metal.Net Тежина : 25g; Пакет Содржина : 1 x Перење Торба.Име На Производ : Перењ

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г

Материјал : Полиестер,Ентериерот Е Направен Од Здрав Оксфорд Ткаенина.Значи, Ова Е Најдобриот Избор За З

Два страна мека засилен јаже рачки се наменети за лесен транспорт на перење попречи да спална соба, бања

Совршен торба за колеџ студентите кои живеат во домови, стан dwellers, и сортирање алишта дома.Тоа е направе

Направени од оксфорд ткаенина материјал, многу издржливи за употреба, совршен.Лесно да се свитка,многу

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г

Лубеницата Свежо Овошје Печати Димензии На Перење Кошница Се 15 X 28 Инчи Со Капацитет 82l Кој Лесно Содржи

Тешки црна ремени се вклучени заедно со drawstring кабелот за напојување за да се обезбеди предмети.Идеален

кога се полни со облека, го забавува торба стои исправено и да можат да бидат зачувани во секоја соба на

Вие & вашата облека ќе ЉУБОВ на премија, свилен мрежа заштита на вашиот најдобрите облека, тоа е НАЈДОБРО

Нашите перење торба е погоден за дом и семејство се користи за да се сортира и организира валкана облека

Производ Перформанси Со Користење На Полиестер Материјал, Дебела И НосатОтпорни, Оксфорд Ткаенина, Тоа

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 13.8x17.3 инчи / 35 x 44 cm.Гол

Униформи, спортист облека, образование, облека, фитнес облека, бебе облека, outerwear и други облека сите се д

ЖИВОТНАТА средина PROTECTIO N : силна мрежа перење торба е направен на животната средина frien dly дише полиестер

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Оваа перење торба мерки 14.5"(дијаметар) x 29.3" (37cm×74.5 см).Капацитетот е околу 80 L, и тоа е

ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Оваа група на миење кесички се направени од високо квалитетна сендвич т

【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН И ПРАКТИЧНИ】Оваа перење складирање торба може да се користи за повеќе од само ваши

КОРИСНА MULTIPACK & ESAY ЗА СКЛАДИРАЊЕ, Вклучувајќи и 1 медиум торба (12 инчен * 15 инчи) & 1 голема торба (16 инчен * 19

★ Трајни оксфорд ткаенина материјал ефикасно спречување прашина, совршен за заштита од молци, влажни и

Производ Перформанси Со Користење На Полиестер Материјал, Дебела И НосатОтпорни, Оксфорд Ткаенина, Тоа

Scroll