Обновено
TOSSPER Водоотпорен Перница Рафтинг Складирање Сува Торба со Прилагодливи Рака Кука Лебдат Нуркање Сува Ранец

TOSSPER Водоотпорен Перница Рафтинг Складирање Сува Торба со Прилагодливи Рака Кука Лебдат Нуркање Сува Ранец

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 624.00

Карактеристики : гумени ранец; може да биде рачно, како и.Материјал : 500 D ПВЦ запленети сендвич крпа.Погодна за отворен спортови на вода : рафтинг, реката следењето, се движат, пливање, риболов.Висок Квалитет, сосема нов, најдобра вредност.Спецификација : Материјал : PVCColor : green Package содржина : 1 * 60 L водоотпорен перница.

Повеќе детали

Material:
 PVC
Color:
green
Package content:
1 * 60L waterproof bag :

Слични производи во категоријата

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Супериорни Перформанси :екранот може да биде заштитена од гребење во текот на спортови на вода.Водоотп

Овој пакет содржи 7 универзална водоотпорен случаи за сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (О

Овој пакет содржи 8 универзална водоотпорен случаи за сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (О

95%Spandex+5%Чипка.жените градник додатоци 32g градник секси долна облека 2xl долна облека во црвена долна облек

Одлична клиентот услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот или како да го искор

???? 2 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со сина и зелена боја комбинација, одгова

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Материјал .Youd подобро да имаат телефон на камерата поставување, и потоа оди под вода.Мобилен телефон мож

Мобилен телефон може да страдаат хидрауличен притисок под одредени вода длабочина , кои ќе влијаат на р

Водоотпорен телефон сува торба торбичка со итни свирче екран на допир за телефонот случај се вклопат за

Обезбедува вода / снег / прашина заштита на вашиот уред додека одржување на целосен екран на допир за фун

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

???? 2 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со црна боја, одговара на сите паметни тел

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Ве молиме ТЕСТ со ткиво пред да го користите.Никогаш повторно мора да се грижите за вода штети на вашето

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Scroll