Обновено
YUXO Ѕид Lockable поштенско Сандаче за Безбедност Lockbox Отворено поштенско Сандаче Ѕид Монтирани Ретро Гроздобер Алуминиум Пошта Кутија Пост Кутија Безбедна Letterbox Letterbox П

YUXO Ѕид Lockable поштенско Сандаче за Безбедност Lockbox Отворено поштенско Сандаче Ѕид Монтирани Ретро Гроздобер

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4883.76

ВИСОК-КВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ:Погодна за внатрешна употреба или надвор, во заштитени области, на оваа високо-квалитетни складирање решение е направена од поцинкуван, прав-обложени челик за да се обезбеди долгорочна сила и употреба за годините што доаѓаат.Заштитете го вашиот mail : Упорни брави заштити вашите e-mail пораки и да ви обезбеди со безбедни за приватност.Издржливи структура, супер класичен и ретро стил.Совршено декорирате вашиот дом.Лесен за инсталација : Тоа може да биде лесно да се инсталира за неколку минути, без потреба за вештина.Оваа универзална ѕид-монтирани поштенско сандаче може да се инсталира на пред тремот на дом или канцеларија.Станбени класичната за рурален еден.Бренд : YUXO На lockable ѕид-монтирани пошта е одговорен за испорака на повеќе mail, група mail, документи, весници, списанија, во мали парцели, парцели и пошти.Име : Mailbox Material : умре-фрлија алуминиум + поцинкуван лим.Големина : 29 cm долги, 13 cm широк и 41 см висок.Испорака големина : 24 * 4 СМ.Поле на примена : училишта, станбени простории, канцеларии, вили.Европската надворешна водоотпорен поштенско сандаче.Вратата панел се умре-фрлија алуминиумски легури, и кабинетот е поцинкуван лим, кој е водоотпорен и не рѓа.Електростатско прскање технологија.Заклучување дизајн е безбедно и практично.Совет : ● опис на големината се мери рачно, но постои грешка од 1-2cm во согласност со фактичката големина ● Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не на чувствуваат слободни да ја e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Три зголемување нивоа : 20 X, 40 X, 80 X; Eyepieces : висок окоточка, широко поле WF10 X / 20; Цели : ротациона 2 X и 4 X; 45 степ

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

2x слоеви на одбрана обезбедува военоодделение капка заштита.Слој 1 : Цврсти, отпорно на гребење поликарб

Моќен пареа и lockable пареа потребен ви овозможи да континуирано експлозијата преку задачата при рака.При

Специјално Дизајнирани Паричникот Случај за i Phone 7 (2016 година), i Phone 8 (2017), i Phone SE 2 Генерација (2020).Компатиб

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.еластична затворање.Изм

★Како да го користите : им Помогнам на метла напред и нагоре со една рака Дознајте четири 106cm ограничени

Име на производ : Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање ;Контакт Тип : 1 НК 1 НЕМА ;Терминал Количина : 3...

На Go Pro HERO8 Црна поддржува до UHD 4 K видео резолуции, и на време застаруваат, до 1080p240 бавно движење, и суперslo

1 Главно се користи за компресори за воздух, дизел мотори, бензински мотори, вода, пумпи 2 Се користи како

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен checkin известување со познати лица, или ако непознати л

Истата платформа како и во Smartphonesпатент.Само стол за масажа линија која е истражуван, развиени и собрани

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

Научник, СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Обезбедува релаксирачки ароматерапијата искуство.НАПРАВЕНИ со КОРИСТЕЊЕ

Сет од 2 Кутии за Складирање 11in.x 10.5 во.x 10.5 во.секоја од нив.Карактеристики на Морнарицата и Злато Месечи

Пакетот Висина на Производот е 74.422 сантиметри.Пакетот Должина на Производот е 14.732 сантиметри.Пакетот Ш

Assurant 360º Заштита Планови се важи само за прифатливи производи купени во последните 30 дена.Ако вашиот про

Задните Control Panel : Зелена Ладење, Црвена Греење, Едно Копче Switch.Дома Автомобил Двојна намена 12v / 110v Моќ Кон

Scroll