Обновено
SMT BWCX-35-150-500 најголемиот Дел Wcx HPLC Колоната, Одвојување Методи Технологија, 35-50 µm Големина на Честички, 150Å Големината на Порите, 500 g Маса

SMT BWCX-35-150-500 најголемиот Дел Wcx HPLC Колоната, Одвојување Методи Технологија, 35-50 µm Големина на Честички,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1094.40

Одвојување методи технологија.Супериорен селективност и ефикасност во сепарација на протеини на biomolecules висока стабилност под екстремни услови на работење.Висока густина carboxylic acid функционални групи обезбеди многу подобро analyte обнова во споредба со конвенционалните WCX.Земја на потекло : сад.SMT WCX Рефус Пакувања се силициум-базирани Слаба Едукација размена на пакување, материјали кои се развиени за одделување на катјонската соединенија.SMT WCX Рефус Пакувања се состојат од хемиски прилог хидрофилна површина дериватни да се формира carboxylic acid функционалност.Техниката на СЕМ се користи во врска процес значително зголемување на функционалниот лиганд густина.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли

10ВО1 КОМБО ИГРА ПИНГ Заменлив tabletop ти овозможува да игра хокеј на слајд, foosball, базен, shuffleboard, пингпонг, ша

Научник, СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Обезбедува релаксирачки ароматерапијата искуство.НАПРАВЕНИ со КОРИСТЕЊЕ

Три зголемување нивоа : 20 X, 40 X, 80 X; Eyepieces : висок окоточка, широко поле WF10 X / 20; Цели : ротациона 2 X и 4 X; 45 степ

Широко се користи во мерењето на различни типа на обработка.Внатрешен дијаметар, надворешен дијаметар

[Напон прилагодливи] : излезниот напон може да се прилагоди рачно.На прилагодливи излезниот напон е толк

Бидејќи на боја класификација, тоа го прави на 3 Димензионални пенкало повеќе корисни во изработката на

➤[Материјал] е направен од висококвалитетни материјали, со мазна површина, отпорност на корозија, добра

L : 246mm; a : 40mm; b : 20mm; c : 15.5 mm; d : 17mm;.Двете vernier читање и дигитални читање;.Нулапоставување на било која позициј

Специјално Дизајнирани Паричникот Случај за i Phone 7 (2016 година), i Phone 8 (2017), i Phone SE 2 Генерација (2020).Компатиб

За се одржува акција се префрлува, еден притиснете на педалата контролира власта, а еден акција се префр

Пакетот Висина на Производот е 74.422 сантиметри.Пакетот Должина на Производот е 14.732 сантиметри.Пакетот Ш

Задните Control Panel : Зелена Ладење, Црвена Греење, Едно Копче Switch.Дома Автомобил Двојна намена 12v / 110v Моќ Кон

На Go Pro HERO8 Црна поддржува до UHD 4 K видео резолуции, и на време застаруваат, до 1080p240 бавно движење, и суперslo

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ВИСОККВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ:Погодна за внатрешна употреба или надвор, во заштитени области, на оваа висо

Пакетот содржи 12x12 Инчен Матрицата, 1 парче по Пакет.Направен од висок квалитет на Екопријателски Проѕи

√ Направени од високо квалитетен материјал, уникатно и удобно тактилни впечаток.Наплатата ќе се запре

Автомобил Сонцето Стакло Организатор е направен на СТП кожа за да бидете организирани за годините што д

Конекции се направени преку интегриран подигнат дека поедноставува инсталацијата, која добива надвор

15.6" UHD (3840x2160), OLED, VESA Display HDR™ 500 Вистински Црна Уверение,100% DCIP3 Nvidia Geforce RX3080 Тенок и лесен Дизајн за максимал

Addi Кликнете.plugandповрзана меѓусебно сетови 3 златно обоените канапи 60 / 80 / 100cm и конекторот 10 совети од 3,5 д

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.еластична затворање.Изм

Откако конфигуриран, ЈАС ПИ Камери прашања мобилен checkin известување со познати лица, или ако непознати л

1 Главно се користи за компресори за воздух, дизел мотори, бензински мотори, вода, пумпи 2 Се користи како

Пакет се вклучуваат : 6 pcs.Net тежина : 38g секоја подлога.Одговара на Сите Правоаголен Облик на Главата Црна+

Пакет : 3pcs четка влошки.Се вклопува Ајкула Модели : S1000 S1000 A S1000 C S1000 WM S1001 C правосмукалки.Singel страната диза

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

Scroll