Обновено
Ергономски Игри Глувчето Wired, 6 Програмабилни Копчиња 3200DPI Оптички Глувци, Четири-Брзина Оптички Мотор Префрлување Професија Игри Глувчето

Ергономски Игри Глувчето Wired, 6 Програмабилни Копчиња 3200DPI Оптички Глувци, Четири-Брзина Оптички Мотор

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1965.60

4 м плетенка жица ● Број на копчиња : 6 ● Производот нето тежина : 160.На рационализација на дизајн глувчето обезбедува максимална одржлива удобност за вашите раце.7 cm Пакет се Вклучени : 1 x Gaming Глувчето 1 x прирачник за Корисникот.00 g ● Максимална брзина : 150 IPS ● Глувчето големина : 130x80x38mm ● Копчето живот : 5 милиони пати ● Оценет напон / тековни : 5 V-100m A ● Ергономија : Поддршка ● Системски побарувања : Windows 98 / Me / 2000 / XP / Vista /Win 7 / Win8 / 10/Vista, Mac OS или најновите.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ергономски Дизајн Уморни од користење на традиционалните зафат?Земете пауза од премногуclunky или неприј

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

1 Глувчето тркало е усвоен допрете режим, можете да го контролирате вашиот КОМПЈУТЕР флексибилно и прец

Компактен Дизајн за крајна преносливост 4насочно тркалце за навигација нагоре, надолу, лево и десно.Раб

Компатибилен со уреди : ПЕРСОНАЛЕН Компјутер Лаптоп Mac Книга лаптоп таблети и систем андроид телефони.К

【RGB Глувчето】RGB LED светла се направи ОДГОВАРА 3 Глувци кул, сменете го LED режим преку копчето на дното, до

Сите производи е генерички.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Ако постои к

ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ : единствен кој се одвојува застане за да го прилагодите аголот на глувчето од 0 до 10 и

Тоа не се имате било бренд.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Прилагодено Д

Боја : црна,.Поддршка plug and play : Yes.Поддршка ергономија : Yes.Производ големина : 113 * 58 * 20 MM.Тип на производ : бе

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Без разлика дали тоа е со влечење и пуштање, изборот на големи количини на податоци, или неформални игри,

Powerfu и сигурен 2.4 GHz безжичен оптички глушец врска со 20 МИЛИОНИ пренос на далечина.Исклучување на лево и д

4 инчи (висина x широчина x длабочина) Напојува од страна на АА батерија Напредно оптички глушец со одгово

Одговара за Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Компјутер Macbook, и други уреди.4 GHz безжична глувчето да може да се п

Напојува со 2 AAA батерија (тој батеријата не е вклучен).4 Ghz безжична оптичка технологија, пренос и до 10 мет

Треба 1pc АА батерија за нормално користење, батерија, не се вклучени.Одличен Подарок : Тоа е погоден за се

[Забелешка : USB приемник е на дното на глувчето, се следната да ја батеријата слот.]Plug & Play, само приклучете

Чувствителни копчиња, долг животен век, повеќе од 5 милиони кликања, се обезбеди нормална работа во груб

Компатибилен со лаптоп, десктоп, КОМПЈУТЕР, Mac Book и други уреди.Глувчето користи напредни 2.4 GHz безжична т

Generice производи.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Издржливи hardshell изградба за да се заштитат од дневн

Scroll