Обновено
iSuperb СТП Кожа Прстен Кутија Неколку Предлог Накит за Подарок Случај Прстен, Обетки Накит Контра Екранот за Ангажирање Свадба Денот на Вљубените

iSuperb СТП Кожа Прстен Кутија Неколку Предлог Накит за Подарок Случај Прстен, Обетки Накит Контра Екранот за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 238.80

Материјал : прстен кутија е направен од високо-квалитет СТП кожа.Тоа е мека и удобна, да се чувствува добро, трајни, носат-отпорни, и нечистотија-отпорни.Ентериерот е направен од сомот, мека, и може да се заштити вашиот прстен или други накит од каква било форма на штетата Или се носат.Големина : големината на прстенот кутија е 6*6.5*5.8 см (2.4*2.6*2.3 инчи), а тежината е 70 грама/парче.Тоа е лесен и удобен.Можете лесно може да го запази овој прстен подарок кутија во вашата торба или џеб за да се зачува простор .Можете да го извади тоа лесно.Флексибилност : прстен кутија има пространа внатрешност простор, кој е многу погоден за прикажување на прстени, обетки, брошеви или иглички, или дури и монети или било сјајна работи.Многу погоден за специјални прилики, како што е предлогот, ангажман, свадба, роденден, и годишнината итн.Уникатна боја : боја на овој прстен кутија е многу модерен, На плоштадот дизајн го прави да се чувствувате удобно.Совршен подарок : тоа е совршен организаторот за вашиот предлог прстен.Тоа ќе биде големо изненадување кога Денот на Вљубените предлага или добива ангажирани.Тоа ќе создаде романтична атмосфера и, исто така, е подарок за мајка ми, сестра, девојка, сопруга, итн.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Симпатична и тенок, Големина : 3.5 x 2 x .75 инчи.Со својата двојна магнетни куќиште тоа обезбедува задржувањ

Тоа може да се користи за часовници, ѓердани, обетки, дури и ако во патувањето.Бренд Име : ンリアンに聞花ラッ

Накит, кутии може да се користи за чување на разни видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени

* Елегантен дизајн, многу прегради, секоја група се отвора повеќе простор за складирање Мултифункција н

Внатрешноста е опремена со HD огледало стакло, која може да се користи за шминка,облекување и може да се з

Мелодија : 36 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Надворешноста :

музичка Кутија,.Генијален уникатен дизајн,.исклучителен изглед.креативен украс.Таписерии изработка, за

Нема потреба за батерии, јасно мелодија, големи подароци, изберете вашето дете / пријател, чудак движењ

Handpicked кристал бисер камења bejeweled желка trinket накит кутија, блеснаа во светлината!.Мала симпатична морска

Совршен за чување на вашите омилени накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косата клипот или повеќе,Мног

Од тогаш на вашиот облекување маса повеќе не е нејасна и заштедува многу простор за вашата соба да изгле

Накит за Складирање : Ова е совршен за чување решение за накит, додатоци и скапоцености да ги чувате зашт

Флип Транспарентно Стакло СТП Кожа Накит Организатор Кутија.Мрежа област е прилагодлив област, по отст

Декоративен накит кутија за да се прикажат и да ги чува keepsakes, ситните и богатства.Одликувајќи се со шарк

▓【Концизен Дизајн】накит кутија е дизајниран со една симпатична големина , 3.94x3,94x1,97 инч .Оваа Симпатичн

Традиционален Кинески Стил Накит Екранот Кутија, печатени со златен змеј и феникс модели, значи хармони

Подарок ПредлозиПодароци за вашата девојка, ќерка, мајка, тинејџерски на било која прилика како Денот н

Направени од бор fiberboard материјал и злато на ѕвонење latch,силни и издржливи, така што накит е загарантиран

Изработен од пластика и издржливи.Ова пиратски богатство градите е многу погодна за чување, покажете ја

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕИ : Со елегантен изглед и alluring дизајн, овој накит orgnaizer случај кутија е совршен подаро

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, наракви

▓【Концизен Дизајн】накит кутија е дизајниран со една симпатична големина , 3.94x3,94x1,97 инч .Оваа Симпатичн

Материјал на овој производ е цинк легура, која е корозијаотпорни, неrusting, неdeformable, неисчезнува, и незагад

Страна направена со master занаетчии во Sorrento, Италија.Овие се оригинални италијански производи и така нивн

Накит кутија со трајни Оригинални еколошки ретки дрвен материјал и расклопна дизајн. Убава декорација

Нараквици Тип : Влакно Bracelets Gender : Unisex Metals Тип : None Fine или Мода : Fashion Style : Ethnic Material : Полускапоцени Stone Chain Тип

со Елегантен Изглед и Внимателен Дизајн,Кожа и Flannelette внатре Обезбедуваат Совршена Заштита за да се Вид

Со вметнување мрежи и отстранлив влошки внатре, да ги задржи вашите часовници организирани.Совршен за п

Scroll