Обновено
8K 60HZ HDMI Кабел 6.6 FT/2M,MOGOOD Ултра HD 48Gbps High Speed HDMI Плетенка јаже-4K@120Hz 8K@60Hz Компатибилен со Оган ТВ/Roku ТВ/Playstation 5/PS5/Xbox Серија X/Samsung/Sony/LG

8K 60HZ HDMI Кабел 6.6 FT/2M,MOGOOD Ултра HD 48Gbps High Speed HDMI Плетенка јаже[email protected] [email protected] Компатибилен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

Its најновата игра на владата поддржува променлива refresh стапка, максимизира вредноста на графичка картичка и ПРОЦЕСОРОТ, и е повеќе точни во обработка на дадените слики.【Вистински 8 K Ултра HDMI Кабел 】На 8 K HDMI кабел 6. 【Флексибилни И Издржливи】HDMI Кабелот со уникатни 28 AWG дизајн,10,000 пати свиткување тест, тројно заштитен слој заштитени, CL2, отценети јакна, и покриени со памук предиво ракав,дава кабел посилна заштита и флексибилни перформанси од другите . 【Широк Компатибилност】8 K HDMI Кабел компатибилен со верзија 2.4 функција на поддршка за high-bandwidth HBR3, 32.освежете го оценувате до 8 [email protected] Hz, 4 [email protected] Hz, 2К@165 Hz.1, наназад компатибилен со HDMI 2.На 8k hdmi кабел 48gbps 2. 【HDMI Кабел За Игра Ентузијасти】 Овој HDMI Кабел не е ограничена на 4 [email protected] HZ, тоа може да се пробие 4 K и да се постигне 8 K ултра-висок квалитет на сликата.1 верзија.Можете да уживате во најдобрите гледање искуство со вашето семејство само дома,да обезбеди најдобар визуелно уживање.1 Кабел】HDMI 2.4 Gbps пропусен опсег, DSC 1.Поддршка Лаптоп,xbox серија x,playstation 5,Blu-Ray Плеер,hd телевизор,Монитор,Проектор и Повеќе било HDMI уреди.2 екранот поток компресија и HDR10.1 исто така поддржува променлива освежете го оценувате (VRR), се решава проблемот на замрзнување слика и солза, што игра повеќе мазна.Можете да уживате во најдобрите гледање искуство со вашето семејство само дома,да обезбеди најдобар визуелно уживање. Резолуција до 7680x4320,.6 ft поддржува 48 Gbps Ултра Висока Брзина,Огледало,се Прошири&Игра на владата 8 [email protected] Hz UHD Видео, 4 [email protected] Hz,Резолуција до 7680*4320,3 D,Динамичен HDR,HDCP2.Кога сцената е вклучен, на освежете го оценувате ќе се менуваат редоследно за да се добие помазна и подетална слика.На 8 K HDMI кабел 6.Не грижете се за да се гледа, ефикасно продолжување на работниот Век, тоа го прави на кабел може да го пренесе на сигнали во голема брзина и ниска загуба.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

HDMI извор уред, како што се компјутерски Компјутери, Bluray плеери, медија плеери, кабловска сандаче; осигур

【Најновите 8 K мини HDMI да HDMI Кабел】Поддршка 8 [email protected] Hz, 4 [email protected] Hz, UHD, FHD, 3 D, Ethernet, Audio Return Channel, HDR 4 : 4 : 4 боја формат ,48

Не се компатибилни со уреди што не поддржуваат протоколот од ДП Alt Режим.Совршено решение за вашиот USBC У

Лента Рамен FPV HDMIКомпатибилен Приклучок Флексибилен Кабел Малина Пи 4 Микро HDMI да HDMI / Мини HDMI Женски 90 ст

Разредител ви овозможува да ги позиционирате вашиот уред во оптимална позиција, поблиску до работ на ва

5 ft Универзална Компатибилност (Apple TV, Оган ТВ, PS4 / PS3, CD / DVD / Bluray плеери, КОМПЈУТЕР и сл [Едноставен и Лесен]

Hdmi кабел : поддршка Ethernet, 3 D, 4 K, Full HD, 1440p, 1080p видео и Аудио Врати канал(arc) компатибилен со поголемиот дел о

ВО КУТИЈА : 1нога USBC за да го HDMI кабелот за адаптер.УРЕДОТ КОМПАТИБИЛНОСТ : За употреба со Телевизори, мон

Сигнал интегритет е бескомпромисната.Сигнал интегритет е бескомпромисната.Победува растојание ограни

Опис : Plug &Play : USBC за да го HDMI кабелот на USBC от за вашите уреди на UHD ТВ,, следење или проектор со HDMI порт, сам

Поддржува 8 [email protected] Hz / 60 Hz / 30 Hz, 4 [email protected] Hz / 120 Hz / 60 Hz / 30 Hz видео резолуции.Наназад компатибилен со HDMI верзии 2 0 & 1 4 По

Висок освежете го оценувате обезбедува неверојатно течност игра за време на брза акција секвенци, елим

Производ : HDMI А до В Тип Извиткани кабел – Мини HDMI да HDMI.HDMI да Мини HDMI Извиткани Спирала Кабел може да се в

Кабелот Тип : HDMI.Кабел Должина : 50 ft.Конектор за Прв Крај : 1 x HDMI (Тип А) Машки HDMI 2.0 Дигитален Аудио / Видео.К

Уживајте во HD видео и дигитална аудио комбинираат во еден кабел со Ethernetподготвени HighSpeed HDMI Кабел од C&E.Ед

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.блуза копчето до кошули за жените селанец блуза chiffon блу

Компатибилен со : Nextbook Ares 8 A NX16 A8116 K Таблет КОМПЈУТЕР.Бренд нови HDMI кабел кабелот води, Замена на само, не

Scroll