Обновено
Logitech Безжичен Глушец M325 со Дизајниран-за-Веб-Лизгање - Живописни Виолетова (910-003120)

Logitech Безжичен Глушец M325 со Дизајниран-за-Веб-Лизгање - Живописни Виолетова (910-003120)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

Микро-прецизно да се движи.Удобно contoured дизајн.Долго траење на батеријата.Logitech обединувачки нано-приемник.Logitech напредни 2.4 GHz безжична.Микро-прецизно да се движи : Нов дизајниран-за-веб прелистување прави пребарувањата, шопинг и интернет пребарување полесно.Се чувствувате-добра дизајн : Contoured форма и текстура гумени костец раката удобно, дури и по долги часови.Долго траење на батеријата : До 18 месеци од животот на батеријата практично ја елиминира потребата за промена на батерии (** животниот век на Батеријата може да се разликуваат врз основа на корисникот и компјутерски услови.).За Windows, Mac и Linux : Сигурна безжична конекција со мал Logitech Обединувачки приемник кој може да остане во вашиот лаптоп.Logitech Напредни Оптички Следење : Уживајте точка-и-клик на прецизност.На Logitech Безжичен Глушец M325-подобро мешавина на прецизност и удобност.Со својата дизајниран-за-Веб прелистување, сега сè што сакаат да прават на интернет е полесно Системски побарувања : Windows 10 Windows 8 И Windows 7 и Windows Vista|Mac OS X 10.5 или понова|Chrome OS|Linux кернелот 2.6+|USB порт.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

За десктоп, лаптоп,Macbook и други уреди ја поддржуваат USB 2.4 GHz безжична технологија обезбеди долги и преку U

【RGB Глувчето】RGB LED светла се направи ОДГОВАРА 3 Глувци кул, сменете го LED режим преку копчето на дното, до�

Напојува со 2 AAA батерија (тој батеријата не е вклучен).4 Ghz безжична оптичка технологија, пренос и до 10 мет

5 DPI и 6 Копчиња : TECKNET bluetooth глувчето има 3000 / 2000 / 1600 / 1200 / 800 DPI.Шест ефикасна копчиња и пет прилагодливи DPI ни

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Боја : црна,.Поддршка plug and play : Yes.Поддршка ергономија : Yes.Производ големина : 113 * 58 * 20 MM.Тип на производ : бе

Компјутери Додатоци Глувци 2.4 GHz Иновативни Пенстил Рачни Безжична Smart Глувче за КОМПЈУТЕР Лаптоп(Сива).�

Стабилен и сигурен безжичен пренос, 2.Стабилен и сигурен безжичен пренос, 2.4 GHz безжична технологија обез

Ергономски дизајниран обезбеди удобно рака чувства, одговара за својата рака форма, долгорочно користе

Стабилна и Undetectable : стабилноста на глувчето двигател уред е тестиран многу пати.Тоа е 100% undetectable.Не гриже�

Компатибилен со лаптоп, десктоп, КОМПЈУТЕР, Mac Book и други уреди.Глувчето користи напредни 2.4 GHz безжична т

✔ Зошто Специјални : Уникатен Дизајн да се Намали Напнатоста Научни ергономски дизајн го поттикнува з�

[Пријателски И Право доаѓа со база за пенкало глувчето и usb приемник, без грижи на губење на примачот; LED с

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

1 Глувчето тркало е усвоен допрете режим, можете да го контролирате вашиот КОМПЈУТЕР флексибилно и прец�

Така што и да користите , ние сме убедени дека овој безжичен глушец ќе ја задоволат вашата потреба, и ќе н

Без разлика дали тоа е со влечење и пуштање, изборот на големи количини на податоци, или неформални игри,

Треба 1pc АА батерија за нормално користење, батерија, не се вклучени.LED Безжичен Маус : 1 Парче на ултра те�

ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ : единствен кој се одвојува застане за да го прилагодите аголот на глувчето од 0 до 10 и�

Удобноста:На ергономски облик и површински слој направи да се чувствувате мека и да се обезбеди удобен

Како да го користите : 1.Пренос на далечина е до 30ft, ги задоволат потребата на течно операција.1 инчен Нето

Мазно, прецизно и достапни безжични оптички 3копче на глувчето со нано USB приемник за лаптоп, десктоп и net

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Generice производи.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Добро и уникатен дизајн.�

Сите производи е генерички.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Сите наши це�

Тоа не се имате било бренд.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Прилагодено Д

Generice производи.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Пратката ќе бидат уредени со 24 часа.Висок квалитет

[Забелешка : USB приемник е на дното на глувчето, се следната да ја батеријата слот.]Plug & Play, само приклучете

Scroll