Обновено
5Pcs Нерѓосувачки Челик Pinball Машина Топката Клипот Совети 6mmx7mm

5Pcs Нерѓосувачки Челик Pinball Машина Топката Клипот Совети 6mmx7mm

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 268.56

Карактеристики метал навој тело со шестоаголни штекер главата, овозможува лесно за инсталација и отстранување користење.Идеални за апликации каде претходно дефиниран positional стоп е потребно или позиционирање на работното парче против податок лице.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Телото е 12l14 челик.Топката е 303 ' рѓосувачки челик.Црна оксид тело.Земја на потекло : сад.Се користи во раз

Материјал : Тело 1.4305; топката 1.4034; пролет 1.4310 ДОЛГОLOK нишка систем во најлон.Природен крај.Топката закора

Цена За : Секоја Клипот Патување (Во.) : 0.215 Крајот Сила Конечниот (Lb.) : 8.50 Крај : цинк Топка Големина (Во.) : Т

Изработени од нерѓосувачки челик, со висока цврстина, висока јачина, носатотпор и долг животен век.Широ

Лесна Инсталација со Точни Усогласување.Светлината Крајот Сили.На абење и Отпорност на Корозија за Пос

Нерѓосувачки челик Навој тело, Европскиот Стандард Број 1.4305 (American Standard Серија 303).Нерѓосувачки челик, хе

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршли

Челик, цинк позлатен заврши клипот тело.Случај појачани челик, цинк позлатен заврши клипот pin.Пролет чел

1.Двојно маргините дизајн,исклучително остар 2.Парична казна огледало полирање обработка,чисти и уредн

Висока густина полиран, носатотпорни, висока температура.Високата ценаефикасен, да се подобри ефикасно

Постојат вкупно 10 парчиња на топката plungers во еден сет кој можете да го користите за многу проекти.Тие се

Не Диск.Се користи за : Страна Мелничката, Отворен Крај Слот Мелничката, Слегување, Отворен Крај Слот Мел

Телото е 303 ' рѓосувачки челик.Топката е 440 нерѓосувачки.Не елемент за заклучување на нишки.Земја на поте

Објектот се користи само за индустриски сечење не се опасни член.На перки производ не е за луѓе под 18 год

【Лесно да се Инсталира】Оваа пролет клипот топка е лесно да се инсталира и лесен за употреба.Тие се голе

Scroll