Обновено
Scunci Чешел Водат (Црна) - 3 парчиња

Scunci Чешел Водат (Црна) - 3 парчиња

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 229.68

ЧЕШЕЛ ВОДАТ 3 PK.CONAIR - ЧЕШЛИ/СТРАНА ЧЕШЛИ.Ова е кружни headband со "шила" сите околу.Ќе се повлече на неа преку предната страна на вашата коса да ја врати и да ги чува сите ваши косата, но дава димензија .Изгледа Одлично На.Една Големина Одговара На Сите.Стилски.Лесно Да Се Носат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

★ Се справи со мазна и мека влакната се намали присуството на отворени краеви ★ Метежотслободен испреп

Мермер со Розово Злато Гребло Големина на Четката : 9.8 x 3.2 x 1.4 во; се Користи во врска со фен за коса, тоа ќе

Рачно изработени користејќи традиционално занаетчиство, полиран мазна, мазна и лесна.Професионални џе

КУПИ ОРИГИНАЛНИОТ PUSHBUTTON SWITCHBLADE ЧЕШЕЛ : заклучување механизам и трајност ќе обезбедат долг живот на ваши

Оваа beaded чешел е направен од метал чешел со лежиште украси, модерен и убави ; Големина : високо еластична,

Карактеристики интегрирана ролери идеален за дури и примена на коса, козметика и detangling.Косата нежно се

63 in Purchase предмети : Освен за главната чешел косата производи прикажани во главната слика, други предмети

Ве молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Она што ќе добиете : ќе добиете 6 дела од тка

Име на производ : Comb Product Тип : Дрво Comb Applicable луѓе : everyone Material : sandalwood Product димензии : должина * ширина (13.Врем

Мазна и заоблени работ, која може да нежно ги чисти вашите чешел и нема да предизвика никаква штета.Напр

✪За разлика од Општ Пластични Чешли, Сандаловина Бивол Рог забот Нема да Финтата Губење или Оштетување

⭐Берберот додатоци : берберот чешел работи за barbers да се одделат клиентот е косата да боја на косата, се

1 берберот стил, чешел, 7 инчи.Совршен за сите типови коса, како што се : кадрава коса, тенка коса, густа кос

Повеќе нежна и помек допир од други нормална коса, четки.Круг коса, четки може да направи вашата коса кад

Шест Чешли Овие направени во САД заоблени казназаб чешли од Allegro Чешли се совршена алатка за креирање пр

★ Мора да се има за професионални салон стилисти, идеални за губење на боење / режење ★ Рамномерно расп

✂【Уникатен кристал дизајн】 : косата Со чешел електрични се справи со е со исклучителна rhinestones дизајн, и

Исклучителен подарок пакување : Секој објект е рачно завиткан со вас во умот; Идеален Симпатична Подаро

Пакет содржина : пакетот ги содржи сите 4 парчиња гроздобер легура боја У облик црна коса страна чешли, д

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

Не се Справи со Дизајн : широк забот на коса и чешел, без да се справи со е полесно да патуваат, лесно може

Лесен за ракување : овие боење боење стилизирање на косата чешли се дизајнирани со двојно страни, двете

Совршена Комбинација : ќе добиете 2 парчиња rattail карбонски влакна чешел и 1 компјутер detangler чешел, доволна

Scroll