Обновено
Yustda 6FT AC Кабелот за Напојување за KDS 700p к-72mb 715S LCD Монитор 3Prong Ѕидниот Штекер Приклучокот за Кабелот

Yustda 6FT AC Кабелот за Напојување за KDS 700p к-72mb 715S LCD Монитор 3Prong Ѕидниот Штекер Приклучокот за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 108.96

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Кабелот за Напојување. 3 prongs САД стандард моќ кабел дизајн.Кабел Должина : 6 стапки == 2 метри.Безбедносни Карактеристики : во Текот тековната заштита; Вкупна моќност заштита; во Текот напон заштита; Краток Спој Заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали.Сертификација : FCC, CE, и Ro HS.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 24 месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права YUSTDA Сите Права се Задржани.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1) Единствен коло дизајн, избор на увоз на индустриски електронски компоненти, повисока ефикасност, пове

Dual Влезен Напон : AC 110 V / 220 V240 V.Широк напон на внесување автоматски прилагодени да SMPS Модел (24 V 1А5 A, 24 W120 W).

Модул комбинира TP4056 батерија полнач со MT3608 зголеми коло.Додадете батеријата и вклучете ниска напојува D

Без разлика дали сте во САД за одмор или бизнис патување, овој едноставен, но суштински адаптерот е совр

Влезен напон : DC 5 V, максимален влезен струја : 2.0 A Излезен напон : DC 9 V, максимална излезна струја : 800 мр.Ка

Овој производ може да се конвертира 860 V DC напон на излез од 5 V 10 A.Тоа е вграден во повеќе заштита, вклучув

♥ Материјал : Електрични компоненти ♥ 5 Pcs LM338 T LM338 ДА220 IC Висока Тековната Прилагодливи Интегрираниот На

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Лесен за употреба, инвертер одбор може да биде безбедно и заштеда на енергија и рабо

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

AC да DC моќност конверзија модул 1 N4007 мост rectifier филтер.AC влезен напон [6 V32 V] (capacitance 50 V470 UF).Излезен напон : 12

Билансот одбор е погодна за liion батерија пакет BMS КОЈ без рамнотежа функција,па како да воедначување на н

Полесно ќе почне на ридови.Многу модерни возила се користат електронски контролен и повеќе возила се сл

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Бренд Нови(Не се Користи)Од Кина,Користете брзи превозот методи.Моторни Оценка : 0.75 k W / 1.0 HP / / Текст : 3 Ф

Континуирано производство на полно оптоварување, излезниот напон и струја се континуирано прилагодлив

Seyas 65 W USB C полнач е компатибилен со повеќето популарни, брзо полнење протоколи, вклучувајќи КК 3.0 и PD 3.0 (PPS

Безбедни за Употреба : 100% водоотпорни и shockproof,влага доказ и антипрашина,се прегрее заштита,заштита од пр

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Ова ниво се користи за нормална ПЛЦ контролер.Ова ниво се користи за нормална контролорот или 5 V MCU;На вр

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Полимер 3.7 V мека тркалаат батеријата.Li Fe Po 3.2 V батерија.На ternary литиум 3.7 V (на пример 18650 тип на батерија).Д

Моќ алатка серија : електрични пили, машина за дупчење,удирање машини,воздушниот компресор и др.Вентила

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Влезен напон : 24 V номинална, текст опсег (18 V32 V); излезен напон : DC 12 V 10 A 120 W.Усвојување на Синхрони Исправа

Scroll