Обновено
HOMNIVE Железо Свеќа Носителот 1pcs Ковано Железо Божиќ Декорација Златно Црвена Борови Шишарки Крои Свеќа Носител (петокрака Ѕвезда) за Божиќ Затворен Надворешна Деко?

HOMNIVE Железо Свеќа Носителот 1pcs Ковано Железо Божиќ Декорација Златно Црвена Борови Шишарки Крои Свеќа Носител

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 832.80

Овој божиќ свеќа носителот ќе донесе природата во вашиот дом во животно пријателски и уникатен начин. - Оваа убава Божиќ декорација е одлична за додавање на Божиќ дух на маса, или babys соба.Железо светилник е совршен дом занает, може да има добра комбинација со спална соба мебел или дневна соба мебел., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Вклучувајќи 1 x Homnive Железо Свеќа Држачот. - Нејзините направени од страна на супериорен железо квалитет за издржливи и долготрајни употреба.Опис Дали сте во потрага за свеќа држачот за декорирање на вашиот Божиќ партија?Ајде да ги разгледаме во нашата железо светилник!Тоа може да се користи за декорација на вашиот танцување партија, вашите деца соба и вашата дневна соба. - Железо светилник е совршен дом занает, може да има добра комбинација со спална соба мебел или дневна соба мебел.Кога имате мал семејството партија, тоа ќе биде добра декорација за вас да се избере и созд романтична atomosphere.Оваа прекрасна Божиќ декорација е одлична за додавање на Божиќ дух на маса, или бебе соба.Тоа е направена од страна на супериорен железо квалитет за издржливи и долготрајни употреба. - Материјал : Железо. - Оваа божиќна свеќа носителот ќе донесе природата во вашиот дом во животно пријателски и уникатен начин. - Тоа е погоден за dorm оркестарот, земјата дома декор, woodland бебе соба оркестарот, или совршен Божиќ housewarming подарок! - Кога имате мал семејството партија, тоа ќе биде добра декорација за вас да се избере и созд романтична atomosphere.Карактеристики - Боја : Златна.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

вечера Свеќа Носителот, 22cm Применливи празници : Божиќ, Денот на Вљубените, партиите, итн.Употреба на candle

Декорација на вашиот дом, се направи вашиот дом повеќе празнична.Совршен за красат елка и украсете го ва

ОРИГИНАЛНИ КРЕАТИВНИ ДИЗАЈН : Ексклузивни оригиналниот дизајн, delicately имитира структура на ковано желез

Kingnero е снешко рингишпил обновлив светилник декорирани за Божиќ сцени.Тоа е произведена со нерѓосувачки

Слатка декорација за вашиот дом на Божиќ одмор, и совршен подарок за сите возрасти.Напојува со 3* копчето

Античкиот дизајн може да се спушти слушалката, може да биде рачен, може да бидат обесени, украсете го ваш

Божиќ декоративни candleholder осветлува топло Божиќ атмосфера.Произведени од премиум железо материјал, одл�

Scroll