Обновено
Led Батеријата светлина Свеќи Подводните Водоотпорен За Риба Резервоарот Декорација светлина Holloween Декорација led светло Свадба Цвеќиња Декорација Партија Чај Свет?

Led Батеријата светлина Свеќи Подводните Водоотпорен За Риба Резервоарот Декорација светлина Holloween Декорација

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76

За да го активирате овие светла едноставно пресврт пластични светлина случајот е затворен да се формира печат и ја активирате вашата светлина.Овие вода подводни LED светилки може да се користи за да се расветли фонтани, место нив во водата под декоративни вода кристал монистра или вода кристал гранули во вазна да се создаде неверојатни ефекти.Предупредување : Ова не е играчка!Ве молиме чувајте ги надвор од дофат на деца, кога го користите,во случај тие да се стави на светлина во устата.Обично трае 30-40 часа (вашите резултати може да се разликуваат).Пресврт во спротивна насока да се исклучи.Комбинацијата на подводни LED светла и декоративни вода кристали е прекрасен прилог на било табела centerpieces.Спецификација : Материјал : PS Единица Димензија : 30*30*25мм Напојување : 2*CR2032 батерии(заменливи) Обично трае 30-40 часа (вашите резултати може да се разликуваат) Прекинувач : пресврт за вклучување/исклучување на Функцијата : Стабилен на Карактеристики : потопна,flameless,висока безбедност на Работа : 1.На +поларитетот треба да се на негативната страна.Комбинацијата на подводни LED светла и декоративни вода кристали е прекрасен прилог на било табела centerpieces.Напојување : 2*CR2032 батерии(заменливи).Вода подводните Настан/Партија празник Божиќ декорација led светла исто така се познати како подводните свеќи, флора светла и подводни LED светла.Пакетот Вклучува : 12 X ЛЕР Подводни светилки ( 3*Сина, 3* Зелена, 3*Виолетова, 3* Бела CR2032 монета батерии во внатрешноста на Подводни светилки).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

6.5" 720 x 1600 (HD+) PLS TFT LCD БесконечностV Екранот, 5000m Ah Батеријата, Отпечаток (странамонтирани) 64 GB ROM, 4 GB RAM, Media Tek

Assurant 360º Заштита Планови се важи само за прифатливи производи купени во последните 30 дена.Ако вашиот про

Чување на кутии се 14.5x4x15", огради стан, кога не е во употреба.Овие функционални кантите се достапни во заб

Три зголемување нивоа : 20 X, 40 X, 80 X; Eyepieces : висок окоточка, широко поле WF10 X / 20; Цели : ротациона 2 X и 4 X; 45 степ

Конекции се направени преку интегриран подигнат дека поедноставува инсталацијата, која добива надвор

ВИСОККВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ:Погодна за внатрешна употреба или надвор, во заштитени области, на оваа висо

За се одржува акција се префрлува, еден притиснете на педалата контролира власта, а еден акција се префр

Бидејќи на боја класификација, тоа го прави на 3 Димензионални пенкало повеќе корисни во изработката на

Куќа или точак, ќе се направи.Родителот е Избор : импресивната градење на блок во собата може да се подоб

2x слоеви на одбрана обезбедува военоодделение капка заштита.Слој 1 : Цврсти, отпорно на гребење поликарб

Пакетот Висина на Производот е 74.422 сантиметри.Пакетот Должина на Производот е 14.732 сантиметри.Пакетот Ш

Широко се користи во мерењето на различни типа на обработка.Внатрешен дијаметар, надворешен дијаметар

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

10ВО1 КОМБО ИГРА ПИНГ Заменлив tabletop ти овозможува да игра хокеј на слајд, foosball, базен, shuffleboard, пингпонг, ша

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

Пакетот содржи 12x12 Инчен Матрицата, 1 парче по Пакет.Направен од висок квалитет на Екопријателски Проѕи

Име на производ : Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање ;Контакт Тип : 1 НК 1 НЕМА ;Терминал Количина : 3...

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли

Едноставен и интересен начин на живот што го прави животот полн со забава и станува вашето вистинско ја

Scroll