Обновено
SAVITA 30 Парчиња Топката Пумпа Игла Топката Инфлација Игла Направени со Нерѓосувачки Челик, Воздушна Пумпа Игла за Кошарка, Бејзбол, Топката Фудбал, Одбојка и Други Сп

SAVITA 30 Парчиња Топката Пумпа Игла Топката Инфлација Игла Направени со Нерѓосувачки Челик, Воздушна Пумпа

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 155.76

Издржливи надворешен дијаметар : прибл. 7 мм; Внатре дијаметар : прибл. 4.6 mm.Одличен подарок за сите топката спортски љубовници, како тренери, судии, фудбал играчи, кошаркар, тренери и така натаму.Мулти-цел : да НИ стандардните игли за надувување воздушна пумпа, пренослив рака пумпа, топката пумпа, мерачи и било гумени топката.Совршена работа за кошарка, фудбал топката, одбојка, рагби, фудбал, јога топката,итн. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА за Игла Пумпа : Ако не сте задоволни со овие топката воздух игли, ние ќе им даде на замена или целосно враќање на средствата.Лесен-за-стигне до сервисот е загарантирана. ✔ Голема Топката Пумпа Игла за Сите Спортски! ⚽ Овие универзални Игли одговара за сите пумпи и може да се користи за да пумпа за надувување топки за сите спортови. ⚽ Многу лесен за употреба и носат.Можете да ги донесе каде и да одите без да се грижите за губење на нив.Вашата спортска игра со топка никогаш нема да биде прекината од страна на станот топката. ⚽ Доволно количество 30 парчиња игли сет кој ќе се обезбеди ефикасен транспорт на сите спортски топки ви се допаѓа! ⚽ Оваа топката пумпа ќе биде совршен придружник за додаток за вашиот омилен топката спорт!Карактеристики : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Должина : околу. 1.5 инчи(38 mm).Надворешен дијаметар : прибл. 0.28 инчи(7 mm).Внатре дијаметар : прибл. 0.16 инчи(4 mm).Тежина : 68 г.Пакет димензии : 6.3* 3.4* 0.6 инчи (16 x 8.5 x 1.6 cm).Пакетот Вклучува : 30 x Топката Пумпа Игла. 1 x Пакување Складирање Торба.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

L : 246mm; a : 40mm; b : 20mm; c : 15.5 mm; d : 17mm;.Двете vernier читање и дигитални читање;.Нулапоставување на било која позициј

Пакетот содржи 12x12 Инчен Матрицата, 1 парче по Пакет.Направен од висок квалитет на Екопријателски Проѕи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.еластична затворање.Изм

Одвојување методи технологија.Супериорен селективност и ефикасност во сепарација на протеини на biomolecul

Assurant 360º Заштита Планови се важи само за прифатливи производи купени во последните 30 дена.Ако вашиот про

10ВО1 КОМБО ИГРА ПИНГ Заменлив tabletop ти овозможува да игра хокеј на слајд, foosball, базен, shuffleboard, пингпонг, ша

✔️ 《 ОРИГИНАЛНИ ЕВРА SPEC ИЗГЛЕДА 》 Како што се гледа на Европската модели на BMWs, Уникатен Пушеле Леќа ст

Пакетот Висина на Производот е 74.422 сантиметри.Пакетот Должина на Производот е 14.732 сантиметри.Пакетот Ш

Практичен Подарок Forboys,Девојки,Пријатели,Мајка,Татко,Неа Или Него.Можете Исто Така Да Го Отстраните Рам

Име на производ : Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање ;Контакт Тип : 1 НК 1 НЕМА ;Терминал Количина : 3 О:AC

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли

Сет од 2 Кутии за Складирање 11 x 10 .5 x 10.5.Карактеристики на праска, розова и зелената страна се насликани а

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

1 Главно се користи за компресори за воздух, дизел мотори, бензински мотори, вода, пумпи 2 Се користи како

Бидејќи на боја класификација, тоа го прави на 3 Димензионални пенкало повеќе корисни во изработката на

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2005 година ХОНДА CBR125 R...

Сет од 2 Кутии за Складирање 11in.x 10.5 во.x 10.5 во.секоја од нив.Карактеристики на Морнарицата и Злато Месечи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШИЊА со ВОДА – 20 Унца Шишиња со Вода се совршени за во автомобил, канцеларија, тере

Материјал : Памук, лен ткаенини.Големина : 32*16 cm / 12.6"*6.3".Лесно да се инсталира.Сигурно во прилог на сонцето

6.5" 720 x 1600 (HD+) PLS TFT LCD БесконечностV Екранот, 5000m Ah Батеријата, Отпечаток (странамонтирани) 64 GB ROM, 4 GB RAM, Media Tek

★Како да го користите : им Помогнам на метла напред и нагоре со една рака Дознајте четири 106cm ограничени

Дршката крива одговара на дланка и е направен од пластични материјали, која е мека и удобна да се одржи.П

На Go Pro HERO8 Црна поддржува до UHD 4 K видео резолуции, и на време застаруваат, до 1080p240 бавно движење, и суперslo

Направени на рафинирани челик материјал, многу силни и издржливи, мазна површина, не е лесно да ' рѓа, вис

За да го активирате овие светла едноставно пресврт пластични светлина случајот е затворен да се формир

Scroll