Обновено
FASHIUS Selfie Стап Tripod H202,Проширување 3-во-1 Алуминиум Четири Копчето за Bluetooth Selfie Стап со Безжичен Далечински Управувач Ротација за iPhone 12/11/11 Pro/XS Max/XS/XR/X/8/7, Samsung и паметен Те

FASHIUS Selfie Стап Tripod H202,Проширување 3-во-1 Алуминиум Четири Копчето за Bluetooth Selfie Стап со Безжичен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76

[Интегрирани иновативниот дизајн] : На selfie стап и tripod застане се комбинираат заедно, во комбинација со висок квалитет на алуминиум телескопски пол, selfie стап е многу стабилна.На телескопски стап е направен на воздухопловството-одделение алуминиум легура, а на површината е елоксирани, која е силен и издржлив. [Безжичниот далечински управувач] : Нашата selfie стап доаѓа со далечински уред, можете лесно може да притиснете на копчето за да пука кога земање на selfie.Кога снимате групни фотографии, тоа може да се користи како tripod стојат и контрола на снимањето. [Широк Компатибилен] : ги Комбинира функциите на selfie стап, телефон tripod стојат заедно.Компатибилна со речиси мобилни телефони, како на i Phone 12 Pro Max/12 Pro/12/11 Pro Max/11 Pro/11/XS/XS Max/XR/X/8/8 Плус/7/6s/6, Галакси S10/S9/S8/S7/S6note, Go Pro, Мала камера.Телефон Tripod Стојат H202.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Светот е Најлесниот Видео Tripod.NX100 MC Tripod Систем Карактеристики.8 кг и се смета за светот е најлесниот виде

Нерѓосувачки челик и алуминиум конструкција за леснотија и издржливост 100mm сад го прифаќа висок квалит

Максимално оптоварување тежина : 198.42 lbs (камерата оптоварување тежина е врз основа на глава оптоварувањ

PROAIM 100mm ТешкиДолжност Tripod Стои со Подот Засилувач наменета за Патување Фотографи и Videomakers.Се прилагодув

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

3 Дел нозе, со клипови, 3начин пан главата со брз чевли се вклучени.Овој алуминиум tripod постигнува максима

【Висок Капацитет】Ова видео tripod е направен од висок квалитет на алуминиум и карбонски влакна, max оптова

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Материјал : месинг никел позлатен.Дијаметар на главата : 12mm.Вкупна должина : 15.5 mm.Навој должина : 6mm.Оваа з

Топката главата дава непречено движење.Карбонски влакна изградба дава голема леснотија и цврстина.Ант

Направени од ВисокоModulЈаглерод, дизајниран е дека сите делови се обработка со 0.01 толеранција што резулт

54 in Tripod Големина : Прибл Ве молиме овозможи 01 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење Набљуд

100% сосема нов.Дозвола уредите со стандарден 1 / 4" завртка дупка да биде инсталиран на флеш топла чевли сл

1 / 4" Завртка Гума Tripod Нозе 1 / 4" завртка тема tripod monopod додаток.Универзал за Bionano, , , tripods и monopods.Се состои од д

Сосема веројатно повеќето флексибилни tripod во светот Алта Про е сè што ви треба за кои се надвор од овој с

Совршен за патување.Одговара на повеќето дигитални камери и camcorders.Брзо ослободување функција.Патување

Таписерии изработка, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Се користи за камерата tripod и носителот брз

TRIX TCEСП Карбонски Влакна Tripod / TCE Карбонски Влакна Tripod w / Течност Главата Оптоварување 7 KG за FS7 Z CAM 5 D BMPCC4

Станот База Видео Главата Вклучени S4 PRO видео главата со максимална носивост од 4kg(8.8 lb).Тенок Дизајн Ком

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Mobula7 HD Cinewhoop Летало Замена Фиксна Најлон Колона Амортизацијата Топката Завртки Сет за Crazybee F4 ПРО Caddx Желк

Брзо ослободување плоча со двете стандардни 1 / 4" и 3 / 8" монтажа завртки.Dual тилтзаклучување копчиња нека

Висок носивоста, одлична стабилност, може да ви помогне да се добие стабилна снимање.Стандард 1 / 4 инчи з

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

1 Компактен и пренослив : се толку мал и лесен во тежина, овој производ не треба многу простор и лесно мож

2 lbs), нуди безбедна и сигурна поддршка за вашиот dslr фото или mirrorless камера Panning база со прецизна скала...

Scroll