Обновено
Baiko Мали Калкулатор, Калкулатор Преносни Мини 12 Електронски Калкулатор Посебна Канцеларија потрошен материјал за Учениците Изборен 4 Бои.49x2.75in Свежа Боја

Baiko Мали Калкулатор, Калкулатор Преносни Мини 12 Електронски Калкулатор Посебна Канцеларија потрошен материјал

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2148.00

★Ултра тенки, преносни и корисни.компактен и пренослив. ★12 цифрен екран, резултатот е јасно видлива. ★Мини димензии, мала тежина, лесно да се носат и користат. ★Свежа боја, прекрасна и убава. ★Види опис делот за детални параметри на производот.Baiko е основана во 1999 година. Ние сме посветени на обезбедување на потрошувачите, со квалитетни производи и услуги.Функција : 100% сосема нов и висок quality With паметен форма и модерен дизајн, практично да се користи.Ултра тенок, преносни и корисни.компактен и пренослив.12 цифрен екран, резултатот е јасно видлива.Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат и користат.Свежа боја, прекрасна и убава.Спецификација : Големина : приближно 11.4 X7cm /4.49x2.75in Color : Blue/Розова/Зелена/Портокал/Темно Blue Weight : 20g Material : ABSNote : се Должи на проблеми на осветлување ефекти и снимање агли, ќе има одредени tolerances во производ, ве молиме да се разбере.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник measurment.Пакетот вклучува : 1 x Calculator About забрзана испорака на нарачки : Препорачана нарачка ќе пристигне во околу 5 работни дена.

Повеќе детали

Size:
approx 11.4X7cm /4.49x2.75in
Color:
Blue/Pink/Green/Orange/Dark Blue
Weight:
20g
Material:
ABS
Note:
Due to the problems of lighting effects and shooting angles, there will be certain tolerances in the product, please understand.
Please allow 0-1cm error due to the manual measurment.Package includes:
1 x Calculator

Слични производи во категоријата

Направени од премиум материјалот, тоа е сигурен и издржлив.Со обликот модерен дизајн, практично да се ко

❤ Погодно : Ергономски дизајн удобно копчето, широк тастатура со покрена копчиња и зголемена осетливос

❤ Погодно : Ергономски дизајн удобно копчето, широк тастатура со покрена копчиња и зголемена осетливос

Погоден е за дома, на училиште, канцеларија и така натаму.Спецификации : Кој точни, овој калкулатор може

Разгледување на претходните пресметки е само еден допир на раката.На Track Back ви помага да заштедите драго

Двонасочна Моќ : Соларен (работи само кога тоа е светла) и Батеријата (една AA батерија, НЕ се вклучени).Заб

*Напредно научен калкулатор, мултифункција за пресметување, табеларни статистика, мултичекор репродук

【Копче Прстен Pendant】калкулаторот со keychain е погодно за нас да го суспендира на клучот или торба.Оваа мини

# LCD дисплеј : голем агол на гледање dot matrix екран, јасен дигитален дисплеј, мултилинија прикажување, израб

Квалитетот и изгледот : основна стандардниот калкулатор се направени од издржлив АБС материјал за да се

Висок Квалитет.Сосема Оригинална.Архивиран.Monolith A4 Конференција Папка и calculator (Калкулатор).Изработена о

Направени од меки силиконски материјал, издржлив за долго време се користи.Прецизниот дизајн кој не вли

8 цифри дизајн, силни се пресмета функцијата.Дојде со екстра големи LCD дисплеј, лесно да се чита.Лесни, тр

Калкулатори со стандардни функции се погодни за многу прилики : бизнис, финансии, статистика, семејство,

симпатична цртан филм дизајн со копче копчиња.изработени од пластика + електронски компоненти, безбедн

Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања,f не сте задовол

12 ЦИФРИ КАЛКУЛАТОР : 12 цифри направи калкулатор повеќето корисни за големи пресметки.Погоден за бизнисм

5PACK Рачни стандард функција електронски десктоп калкулатори со автооф двонасочна енергија, соларна и А

ПРАКТИЧНА настава : Електронски Десктоп Калкулатор е општа намена десктоп апликации, 12 цифри го прават

Карактеристики : Природни дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Сезона : Сите Пол : Ниту еден Повод : Home Ап

Објекти други од калкулаторот во сликата треба да одговара на снимање, не се вклучени во производот што

♣Ова е нова 8 цифрен електронски калкулатор ♣Идеален за употреба во канцеларија, дома, на училиште ранц

Тоа се согласува да човековите навики и да се чувствува удобно на допир.Погоден за домашна употреба (office

Ние ќе рефундирање на вашите куповна цена без никакви проблеми.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов

Двонасочна моќ : Соларен и батеријата (една AA батерија, не се вклучени).Голем 12цифрен екран.Данок и конве

ГОЛЕМ ЕКРАН : 12 Цифри, подобра визија, окоаглеста, исправен LCD дисплеј; Автоматско исклучување (10 минути н

Овој калкулатор не само што е совршен за канцеларија, дома, бизнис, училиште, продавница, центар секојдн

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука д

Двонасочна Моќ : Соларен (работи само кога тоа е светла) и Батеријата (една AA батерија, НЕ се вклучени).Заб

Производ големина(прибл.) : 5*4.6 cm (2.0*1.8 инчен).Материјал : ПВЦ,Силикони и пластика,безбедно и практично.Тоа

Scroll