Обновено
Colorido Гроздобер Дрвена Кутија За Накит Организатор Ѓердан За Чување

Colorido Гроздобер Дрвена Кутија За Накит Организатор Ѓердан За Чување

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 114.96

Материјал : Дрво Одбор.Карактеристики : Складирање Кутија, Корисни, Издржлив, Лесен.Кутија Големина : 8cm x 6.5 см x 6cm/3.15" x 2.56" x 2.36" (Прибл.).Внатрешни Димензии : 6.8 cm x 4.3 cm x 5.2 cm/2.68" x 1.69" x 2.05" (Прибл.).Пакетот Вклучува : 1 x Накит Кутија.Спецификации : Одговара на вашите потреби совршено и да ја задржите накит чиста и заштитена.Многу погодна за чување на накит, како обетки, прстени, ѓердани, итн.Исто така, убава декорација на вашиот облекување маса или подарок за вашиот пријател.Тип : Накит Box Style : Vintage Material : Дрво Board Features : Складирање Кутија, Корисни, Трајни, Convenient Size Детали : Кутија со Димензии : 8cm x 6.5 см x 6cm/3.15" x 2.56" x 2.36" (Прибл.)Внатрешни Димензии : 6.8 cm x 4.3 cm x 5.2 cm/2.68" x 1.69" x 2.05" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Накит Кутија.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Дрвени кутии за накит се направени на Кинески ела.Ние не користите боја, но лесно изгорени дрво да се пок

56" / 20 x 11 x 6.????Класичен Декоративна Кутија Направени од издржлив метална рамка која заврши со убава зла

Материјал на овој производ е цинк легура, која е корозијаотпорни, неrusting, неdeformable, неисчезнува, и незагад

▓【Концизен Дизајн】накит кутија е дизајниран со една симпатична големина , 3.94x3,94x1,97 инч .Оваа Симпатичн

Традиционален Кинески Стил Накит Екранот Кутија, печатени со златен змеј и феникс модели, значи хармони

Материјал : прстен кутија е направен од висококвалитет СТП кожа.Тоа е мека и удобна, да се чувствува добр

* Елегантен дизајн, многу прегради, секоја група се отвора повеќе простор за складирање Мултифункција н

Подарок ПредлозиПодароци за вашата девојка, ќерка, мајка, тинејџерски на било која прилика како Денот н

Нема потреба за батерии, јасно мелодија, големи подароци, изберете вашето дете / пријател, чудак движењ

Декоративен накит кутија за да се прикажат и да ги чува keepsakes, ситните и богатства.Одликувајќи се со шарк

Модата се менува, но добар стил е засекогаш.Оваа СТП Накит Складирање Кутија ви помага да бидете шик сек

Што може да се класифицираат вашиот накит слободно.Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и пого

Основни Злато.Цврст, Полиран, 10 K Жолто злато, Hummer 10k 1.10 mm Кутија Chain Specifications : Тип на Производ : Jewelry Chain Тип :

Накит кутија со трајни Оригинални еколошки ретки дрвен материјал и расклопна дизајн. Убава декорација

Внатрешноста е опремена со HD огледало стакло, која може да се користи за шминка,облекување и може да се з

Страна направена со master занаетчии во Sorrento, Италија.Овие се оригинални италијански производи и така нивн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Од тогаш на вашиот облекување маса повеќе не е нејасна и заштедува многу простор за вашата соба да изгле

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Ова патување накит организатор продавници и ја заштитува вашата богатство парчиња.О

Рачно изработени дрво со потресени taupe боја заврши.Музичка кутија мерки околу 8 x 6 x 2.5 инчи; Замени уметни

Нараквици Тип : Влакно Bracelets Gender : Unisex Metals Тип : None Fine или Мода : Fashion Style : Ethnic Material : Полускапоцени Stone Chain Тип

Флип Транспарентно Стакло СТП Кожа Накит Организатор Кутија.Мрежа област е прилагодлив област, по отст

Совршен за чување на вашите омилени накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косата клипот или повеќе,Мног

Заштитете го вашиот прстени, обетки, ѓердани, белегзии, рачни часовници и други накит додатоци.Има повеќ

Други додатоци може да биде зачувана во мрежата, и исто така може да биде detached The внатрешноста е опремена

Флексибилен дизајн, лесно прилагодување, светло и удобно, стилски и елегантен, погоден за повеќето нозе,

Накит за Складирање : Ова е совршен за чување решение за накит, додатоци и скапоцености да ги чувате зашт

Димензии : Должина 6 x Висина 3 x Ширина 3 Инчи.Сложена резба на овој манго дрвена кутија за накит, се одразу

Транспарентна прашина маска, исклучителна без капак.Голем капацитет, преграда за складирање функција.Д

Накит, кутии може да се користи за чување на разни видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени

Scroll