Обновено
SAVITA Пливање Earplugs и Носот Клип Поставен за Обновливи Водоотпорен Уво Нос Уво Заштитник за Спортови на Вода

SAVITA Пливање Earplugs и Носот Клип Поставен за Обновливи Водоотпорен Уво Нос Уво Заштитник за Спортови на

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

10 пакети со 10 различни бои супер вредност пакет за семејството и пријателите.Меки и удобни, ергономски дизајн.Направени од високо-квалитет со силиконска материјал Мека.Носот клип држи вашиот нос сува, не грижете се за вода внесувате вашиот нос повеќе.Одлично за почетници!.Носот Клип одговара на двете возрасни и деца на возраст од 7 и погоре.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

6 Групи на мултибоја пливање носот клипови за семеен пријател,никогаш не треба да се мешаат.Заштитете го

Scroll