Обновено
3 Пакет Широк Заб Чешел Професионално Стилизирање на Косата Чешли За Жените, Црна Карбонски Влакна, Анти-Статички Отпорни на Топлина, Погоден за сите Видови на Коса

3 Пакет Широк Заб Чешел Професионално Стилизирање на Косата Чешли За Жените, Црна Карбонски Влакна, Анти-Статички

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 117.36

Материјал : јаглероден широк заб гребло чешел со опашка со користење премиум направени од материјали, antistatic, отпорни на топлина, трајни, мала тежина, трајни, мазна и удобно.Дизајн : не боли главата, не му наштети на корените на косата, добар материјал.Големина : за 10.2 инчи долго, 1.42 инчи широка и 0.23 инчи дебела.Употреба : моделирање, стил, долга коса, кратка коса, кадрава harir, права коса, сите видови на коса.Подарок : тоа е најдобар подарок за вашето семејство, пријатели, стари луѓе и деца. 3 Пакет Широк Заб Чешел Косата Четка, Професионално Стилизирање Чешел Црна Карбонски Влакна, Анти-Статички Топлина Отпорни На Коса И Чешел.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направен од Висок Квалитет 100% Природни Зелени Сандаловина (Секој Чешел Косата ќе биде Малку Поинаква).Н

Оваа beaded чешел е направен од метал чешел со лежиште украси, модерен и убави ; Големина : високо еластична,

✂【Уникатен кристал дизајн】 : косата Со чешел електрични се справи со е со исклучителна rhinestones дизајн, и

Место на Потекло : Yiwu.Предмет Бр : Праска Дрво Чешел.Производот категорија : дрво чешел.Боја : 1 сет на полу

Пакет содржина : пакетот ги содржи сите 4 парчиња гроздобер легура боја У облик црна коса страна чешли, д

⭐Берберот додатоци : берберот чешел работи за barbers да се одделат клиентот е косата да боја на косата, се

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

Шест Чешли Овие направени во САД заоблени казназаб чешли од Allegro Чешли се совршена алатка за креирање пр

★ Мора да се има за професионални салон стилисти, идеални за губење на боење / режење ★ Рамномерно расп

Убава ЖелкаШколка Дизајн.Елегантни Леопард Крај.Меки, Заоблени Ќошиња.Еко Пријателски Целулоза Ацета

Мазна и заоблени работ, која може да нежно ги чисти вашите чешел и нема да предизвика никаква штета.Напр

Ве молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Она што ќе добиете : ќе добиете 6 дела од тка

Отпорни На Топлина.EdgeСлободни.ШтетаСлободни.Сосема Нов во Пакет Следните емисии на Пакет : Професионал

Исклучителен подарок пакување : Секој објект е рачно завиткан со вас во умот; Идеален Симпатична Подаро

Мермер со Розово Злато Гребло Големина на Четката : 9.8 x 3.2 x 1.4 во; се Користи во врска со фен за коса, тоа ќе

Погоден за салони, фризери и козметички снабдување колекции 1 Добра смисла, уште од античките времиња, к

63 in Purchase предмети : Освен за главната чешел косата производи прикажани во главната слика, други предмети

Тоа е, исто така, рече дека за да invigorate храброст, цел, сила и среќа.Detangle сите типови на коса, да се намали к

Погоден за сите типови коса, како што се права коса, кадрава коса, густа и брановидна коса, влажна коса и

Добра четка косата може да ги исполни вашите различни нега на коса потреби.Производот е едноставен и ел

1 Боја : примарна боја 2 Големина : за 7.58.5cm висока.За 5.56.5 см во дијаметар 3 Не само што може да чешел косата,

Материјали : Кристал.Боја : Аметист виолетова боја.Тип : Коса, накит / Чешел.Цинк легура метал : Имитација

Scroll